حق ثبت اختراع فناوری اسکن دستی ازآن آمازون

حق ثبت اختراع فناوری اسکن دستی ازان آمازون

اگر آخرین اختراع آمازون از نشانه های است ، ممکن است به زودی بتواند کیف و گوشی خود را هنگام بازدید از فروشگاه آمازون تو خونتون رها کنید .

این غول خرده فروشی آنلاین برای سیستم بیومتریک طرحی طراحی کرده است که می تواند کاربران را با اسکن دستی که به حساب های آنها مرتبط است شناسایی کند .

روز پنجشنبه ، دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده  درخواست اختراع ثبت شده از آمازون را برای فناوری جدیدی منتشر کرد که با اسکن دستان افراد را شناسایی می کرد . این سیستم الگو های موجود در دست ها از جمله چین های کف دست ، استخوان ها و رگ ها را تجزیه و تحلیل می کند .

این شرکت احتمالا اسکنر ها را در فروشگاه های آمازون با صندوق های کمتر به کار می گیرد . این امر با این واقعیت نشان می دهد که چندین مخترع ذکر شده در برنامه با آمازون گو همراه هستند ، از جمله رئیس جمهور بخش فناوری دیلیپ کومار .

در حال حاضر ، مشتریان برای ورود به فروشگاه باید یک کد کیو آر را در برنامه گو موبایل اسکن کنند . این فناوری با نیاز مشتریانی که تلفن های خود را بیرون می برند ، رفع می شود .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دستگاه های اسکن دستی چیز جدید نیستند ، اما ظاهرا آمازون احساس می کند که چیز های مختلفی برای تضمین حفاظت از حق ثبت اختراع دارد .

فناوری اسکن دستی

سند دستگاه را به عنوان یک اسکنر غیر تماسی توصیف می کند . برای شناسایی موضوع از دو مجموعه تصاویر استفاده می کند . اولین اسکن مجموعه ای برای ویژگی های سطحی مانند چین و چروک است . مورد دوم ویژگی های داخلی ، از جمله الگو های ورید ، استخوان ها و سایر ویژگی های در زیر اپیدرم را نشان می دهد . این تصاویر را به یک پروفایل منحصر به فرد برای کاربر می سازد و آن را با یک حساب کاربری مرتبط می کند .

تائید حق ثبت اختراع در حال تعلیق است و ممکن است مدتی طول بکشد تا اطمینان حاصل شود که آمازون در فن آوری موجود نقصی ندارد . علاوه بر این ، فقط به این دلیل که شرکت برای ثبت اختراع درخواست کرده است ، به معنای آن نیست که چیزی در توسعه دارد .

به توجه به گفته ها ، نیویورک پست در ماه سپتامبر گزارش داد که این شرکت در بعضی از رسانه های Whole Foods خود به عنوان نوعی پرداخت در خط پرداخت ، اسکن دستی را انجام می داد و مشخص نیست که آیا این همان دستگاهی است که در این ثبت اختراع ذکر شده است ، اما مطمئنا مانند آن به نظر می رسد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر