حق ثبت اختراع گوشی فلیپ شیائومی درز کرد

گزارش شده است که شیائومی در حال کار بر روی یک گوشی تاشو جدید است این سازنده چینی گوشی های هوشمند امسال به خصوص در مورد پرونده های ثبت اختراع مشغول بوده است. این شرکت قبلا حق ثبت اختراع می میکس فولد و گوشی های تاشو می میکس فلیپ را ثبت کرده است.

در اوایل این ماه، LetsGoDigital گزارش کرد که یکی از دستگاه های تاشو از بالا خواهد بود. این گزارش حاکی از آن است که این دستگاه یک گوشی با صفحه نمایش بزرگی در داخلی خواهد بود.

در حالی که جزئیات مربوط به این گوشی تاشو می تواند به یک تبلت تبدیل شود، گزارش جدید ۹۱mobiles نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی گوشی دیگری است. بر اساس این گزارش، شیائومی در حق ثبت اختراع نگاهی به یک گوشی فلیپ دارد.

حق ثبت اختراع گوشی فلیپ شیائومی درز کرد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به نظر می رسد شیائومی روی گوشی جدیدی با صفحه نمایش تاشو کار می کند. به نظر می رسد این دستگاه از همان مکانیزم استفاده شده درگوشی های گلکسی زد فلیپ و موتو ریزر فایو جی استفاده کرده است. طبق گفته ۹۱ موبایل، حق ثبت اختراع در سازمان جهانی مالکیت معنوی ثبت شده است.

دستگاهی که نمایش داده شده است می تواند از وسط تا شود. این شبیه گوشی های تاشو فلیپ است. اگر چه به نظر می رسد شیائومی از گوشی های تاشو دیگری برای طراحی آن الهام گرفته باشد، اما یک عنصر اصلی طراحی وجود دارد که آن را از دیگرگوشی های تاشو موجود در بازار متمایز می کند.

گوشی فلیپ شیایومی یک ماژول منحصر به فرد خواهد داشت که به صورت افقی در پشت قرار دارد و یک فلاش ال ای دی و چند سنسور دوربین بزرگی را در خود جای دهد. احتمالا شاهد یک صفحه نمایش دوم در کنار ماژول دوربین بر روی پنل پشتی همانند می ۱۱ اولترا باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر