حلقه سلامتی ویوو ثبت اختراع شد

ردیاب های تناسب اندام محبوب ترین گجت های نظارت بر سلامت به حساب می آیند. اما آنها تنها پوشیدنی برای این منظور نیستند. در حال حاضر، تولید کنندگان این بخش محصولات جدید متنوعی را ارائه می دهند که وضعیت سلامتی شما را ردیابی می کنند، داده هایی در مورد سلامتی را جمع آوری می کنند و البته برخی از پیشنهادات را در یک برنامه نمایش می دهد. در این زمینه می توان به بند های هوشمند تالک بند هواوی اشاره کرد. که کاربران می توانند از آن به عنوان هدست و هم به عنوان مچ بند سلامتی استفاده کنند. اما همانطور که در بالا گفته شد، غیر از بند های هوشمند، موارد زیادی در این زمینه وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کمربند های هوشمند، انگستر های هوشمند، آویز های هوشمند و غیره اشاره کرد. همانطور که می دانید این گونه محصولات همیشه باید کنار کاربر باشند. تا به کمک حسگر ها داده ها را جمع آوری کنند. بیشتر سازندگان گوشی های هوشمند در این زمینه هم فعالیت دارند. ویوو هم از این قاعده مستثنی نیست. و اخیرا برای ثبت اختراع حلقه سلامتی اقدام کرده است. و اگر مشکلی پیش نیاید باید در نزدیک ترین زمان به بازار عرضه شود.

حلقه سلامتی ویوو چگونه وضعیت سلامتی را نشان می دهد

اخیرا ، یک شرکت وابسته به ویوو، حق ثبت اختراع حلقه سلامتی را با شماره چاپ CN112595402A منتشر کرد. با توجه به خلاصه ثبت اختراع، این گجت یک روشی برای تشخیص وزن مربوط به حوزه فنی گجت های هوشمند است. این گجت جدید ویوو شامل یک دیواره داخلی، یک دیواره خارجی است که دیواره خارجی دارای یک سنسور فشار است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
حلقه سلامتی ویوو

این حلقه را می توان روی هر انگشتی مثل انگشت اشاره، انگشت شست، انگشت میانی و انگشت حلقه پوشید. حلقه سلامتی ویوو می تواند اطلاعات هویتی کاربر را هم به دست آورد. زمانی که کاربران برای اولین بار از این حلقه استفاده می کنند، می توانند اطلاعات هویتی خود را وارد کنند. برای مثال، جنسیت، سن، قد را وارد کنند.

حسگر حرکت داخلی می تواند فشار وارده به حلقه را تشخیص دهد تا رابطه متناظر بین فشار و وزن را به دست آورد. سپس این حلقه از یک الگوریتم خاص برای نظارت بر تغییر وزن کاربر در زمان واقعی استفاده می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر