حمایت گوگل از بیماران کرونایی در شرایط بحرانی مالی

حمایت گوگل از بیماران کرونایی در شرایط بحرانی مالی

گوگل جزو شرکت هایی بوده است که از شیوع ویروس کرونا به مردم و دولت آمریکا کمک بسیار زیادی کرده و حمایت های مالی بسیار سنگین و زیادی را برای برقراری یک ارتباط موثر برای این شرکت ها فراهم کرده است که یک اتفاق بسیار عالی می باشد.

این شرکت حالا با احداث برخی از مراکز درمان کرونا به صورت رایگان به کمک دولت آمریکا آمده است که از نظر مالی می تواند بسیار این کشور یک امتیاز بسیار مثبت و خالص باشد که چنین شرکت قدرتمندی دست به چنین کاری زده است.

حمایت مالی گوگل هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت اتفاقات بسیار مناسب و ایده آلی به همراه خواهد داشت که شاهد اتفاقات بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری خواهیم بود.

حمایت گوگل از بیماران کرونایی در یک حرکت بسیار فوق العاده و انسان دوستانه انجام گرفته است که نشان از عالی بودن حرکات شرکت گوگل نسبت به رقبای خود می باشد که در سطح فوق العاده ای قرار دارد که واقعا بسیار خاص و عالی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حمایت شرکت گوگل را نزد مردم آمریکا و دنیا بسیار محبوب تر و البته بسیار دوست داشتنی تر کرده است که به عنوان یک فرشته نجات به این شرکت نگاه می شود که هم برای گوگل و هم برای دنیا یک اتفاق بسیار مثبت و فوق العاده ای به حساب می آید.

حمایت گوگل از بیماران کرونایی

حمایت گوگل از بیماران کرونایی

احداث ۲۰ مرکز درمان کرونا در سطح آمریکا و با امکانات و تجهیزات کامل باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار خوبی از سوی این شرکت برای مردمی که در زمان کرونا جایی برای درمان نداشته اند و با پر شدن تخت های بیمارستان راهی خانه شده اند می باشد.

همچنین گوگل اعلام کرده علاوه بر این اتفاق قرار است اتفاقات بسیار مناسب و خوبی را برای فراهم سازی مردم در این شرایط باشد را اجرایی خواهد کرد که می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر