حمایت گوگل از سیاهپوست ها با ۱۷۵ میلیون دلار

حمایت گوگل از سیاهپوست ها با ۱۷۵ میلیون دلار

گوگل برای اینکه حمایت کامل خود را از مردم سیاهپوست اعلام کند دست به یک حرکت فوق العاده زده و قرار است به زودی حدود ۱۷۵ میلیون دلار برای اقتصاد افراد سیاه پوست کنار گذاشته شود و برای ایجاد اشتغال برای آنها صرف شود.

علاوه بر گوگل شرکت یوتیوب نیز حدود ۱۰۰ میلیون دلار برای این کار در نظر گرفته بود و قرار است به زودی این شرکت به همراه گوگل دست به کار های بسیار فوق العاده و انسان دوستانه انجام دهند و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات عالی خواهیم بود.

ایجاد فرصت های شغلی یکی از مهم ترین مسئله سیاه پوستان محسوب می شود و آنها در پیدا کردن کار به مشکل برمی خورند که گوگل قول داده است با صرف هزینه های اعلام شده برای افراد زیادی که در این دسته قرار دارند کار های مناسبی به وجود بیاورد.

حمایت گوگل از سیاهپوست بسیار جذاب و بشر دوستانه می باشد و این حرکت نشان می دهد تمامی دنیا در کنار رنگین پوست ها خواهد بود و هیچ تفاوتی میان انسان های عادی با رنگین پوستان وجود نخواهد داشت و تمامی آنها انسان روی زمین خواهند بود.

این نژادپرستی در آمریکا به حدی زیاد شده است که باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون می شود و در نهایت ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی شرکت ها و سازمان های خصوصی درمورد این اتفاقات هستیم و خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حمایت گوگل از سیاهپوست ها با 175 میلیون دلار

حمایت گوگل از سیاهپوست

علاوه بر گوگل شرکت های بزرگ دنیا مانند سامسونگ به همراه برخی از بزرگان دنیای فناوری دست به کار های بشر دوستانه زده اند و در حال کمک رسانی به سیاه پوست ها می باشند که در این شرایط دچار نژادپرستی بسیار بدی شده اند.

همچنین شرکت گوگل اعلام کرده است برخی از پروژه های این شرکت با همکاری سیاه پوست ها خواهد بود و برای پروژه های جدید تمامی مهندسان و کارکنان از دسته سیاهپوست خواهد بود و برای افراد زیادی یک ایجاد شغل بسیار عالی و خوب خواهد بود.

این روش و حمایت از رنگین پوست ها بسیار عالی و خوب می باشد و باعث می شود تا در دنیا تفاوتی میان انسان های دنیا وجود نداشته باشد و همیشه شاهد حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی دولت ها و شرکت ها برای حمایت از عدم نژادپرستی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر