حمل محموله ناسا توسط ویرجین انجام خواهد گرفت

حمل محموله ناسا توسط ویرجین انجام خواهد گرفت

شرکت قدرتمند ویرجین بعد از اینکه توانست در حوزه نجوم و هوافضا اتفاقات خوبی از خود به نمایش بگذارد باید منتظر عملکرد کلی این شرکت باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و شاهد قابلیت های مناسب و بسیار ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود.

بعد از اینکه این شرکت توانایی لازم برای انجام عملیات بزرگ را نشان داد، حالا ناسا با یک پیشنهاد وسوسه کننده برای این شرکت در یک عملیات جدید و بسیار پیچیده از این شرکت دعوت به همکاری کرده است که به نظر می رسد بدون مشکل انجام بگیرد.

ناسا یک ماهواره خود را به وسیله موشک ویرجین به فضا ارسال خواهد کرد و این یک دستاور مشترک میان ارتش آمریکا و همچنین سازمان ناسا خواهد بود که می تواند برای هر دو طرف بسیار مناسب و هوشمندانه باشد.

حمل محموله ناسا توسط ویرجین انجام می گیرد و این یعنی شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و بسیار هوشمندانه خواهیم بود که توسط این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و شاهد ترکیب بسیار ایده ال و هوشمندانه از سوی هر دو طرف خواهیم بود.

این عملیات از ماه بعدی میلادی آغاز خواهد شد و برای ناسا حدود ۲ میلیون دلار هزینه داشته است که در صورت موفقیت می تواند افزایش ۱۰ برابری داشته باشد و برای انجام برخی از عملیات این سازمان، یک محور اصلی و بزرگ محسوب خواهد شد.

حمل محموله ناسا توسط ویرجین

حمل محموله ناسا توسط ویرجین

ناسا بعد از مدت ها به یک شرکت اطمینان می کند و قرار است یک موشک انحصاری از سوی ویرجین ارسال شود که می توان گفت قابلیتی بسیار ایده آل و قابل توجه از سوی این شرکت محسوب می شود که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد.

ویژگی های بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه این شرکت در بالاترین کیفیت ممکن ارائه داده می شود و می توان گفت این شرکت توانسته ترکیب بسیار ایده آل و قابل قبولی از خود به حالت اجرا دربیاورد و قطعا شاهد حالت های مناسب و خاص خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر