خدمات اشتراکی مرسدس بنز متوقف خواهد شد

خدمات اشتراکی مرسدس بنز متوقف خواهد شد

مدیر فنی شرکت مرسدس بنز اعلام کرده است این شرکت در حال لغو کردن تمامی خدمات خود می باشد و بخاطر هزینه های بسیار بالا در این حالت، این شرکت آلمانی تصمیم گرفته است تا اطلاع ثانوی تمامی خدمات اشتراکی خود را به صورت کامل لغو کند.

این شرکت آلمانی برنامه های زیادی را برای خود در نظر دارد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متفاوت و جالبی از سوی این شرکت خواهیم بود که نسبت به سال های گذشته برخی از پیشرفت های فنی در ارائه خدمات شرکت آلمانی وجود خواهد داشت.

مرسدس بنز می خواهد به طور کلی خدمات اشتراکی خودروی خود را تغییر دهد و این حالت باعث این خواهد شد تا شاهد یکی دیگر از ویژگی های این شرکت یعنی ارائه خدمات به صورت تعمیرگاهی و مراکز تعمیر باشیم که مانند سابق خواهد بود.

خدمات اشتراکی مرسدس بنز برای تعمیر اتومبیل ها و به علاوه بازسازی برخی از قسمت های آسیب دیده خودرو شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و متنوعی خواهیم بود که این شرکت نسبت به حالت های فعلی تغییرات زیادی را در بخش سرویس دهی فنی خود ایجاد خواهد کرد.

این خدمات اشتراکی خودرو فقط در شهر آتالانتا و فیلادلفیا آمریکا در دسترسی خواهد بود و در دیگر کشور ها این حالت فعلا بخاطر شرایط موجود اجتماعی در تمامی کشور ها لغو خواهد شد تا شاهد ایجاد یک خدمات و ارائه حالت های متفاوت از سوی این غول آلمانی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خدمات اشتراکی مرسدس بنز متوقف خواهد شد

خدمات اشتراکی مرسدس بنز

تعمیر و سرویس اتومبیل های شرکت مرسدس بنز یکی از ویژگی های جذاب خدمات سرویس این شرکت محسوب میشد که فعلا بخاطر شیوع ویروس کرونا و هزینه های بسیار زیاد برای این بخش ها، مرسدس بنز تصمیم گرفته است این حالت را فعلا در حالت تعلیق دربیاورد.

این نوع خدمات بسیار متفاوت و جذاب می باشد که هیچ یک از تولید کنندگان خودرو تا این حد نتوانسته بودند خدمات دهی خود را گسترش دهند و این یعنی یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت آلمانی برای کاربران خود.

فعلا شرایط به وجود آمدن فعلی باعث تعطیلی این خدمات شده است و بنز اعلام کرده است بعد از بازگشایی دوباره تمامی مراکز عمومی این سرویس های خدماتی با ویژگی های جدید شروع به کار خواهند که باز می تواند جذاب و عالی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر