خدمات اینترنتی T-Mobile به صورت رایگان برای ۶۰ روز

خدمات اینترنتی T-Mobile به صورت رایگان برای ۶۰ روز

شرکت T-Mobile یکی از بزرگترین اپراتور های بزرگ اینترنت و شبکه در دنیا می باشد که خدمات دهی فوق العاده ای را تابحال از خود به جا گذاشته است و همین نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که این خدمات بسیار فوق العاده ای نسبت به دیگر شرکت ها دارد.

این شرکت بخاطر شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته است ۲۰ گیگ اینترنت رایگان را به صورت ۶۰ روز یا همان دو ماه برای کاربران خود ارائه دهد، این خدمات برای تمامی کاربران این شرکت در تمام نقاط دنیا می باشد و هیچ فرقی میان کشور ها و کاربران وجود نخواهد داشت.

این شرکت با عنوان اینکه امروز جامعه نیاز بیشتری به اینترنت دارد و با خانه نشینی افراد بسیار زیاد و مهیا نبودن سرگرمی مجبور هستیم تا این خدمات را به طور رایگان ارائه کنیم تا بستر آموزش و برخی از سرگرمی های اینترنتی مانند تماشای فیلم برای افراد مهیا باشد.

خدمات اینترنتی T-Mobile بیشتر بخاطر شبکه بندی و نوع آنها می باشد که  همین ماجرا باعث شده است تا شاهد این باشیم که این شرکت دست به یک کار عجیب و اخلاقی بزند و خدمات دهی خود را از شبکه به اینترنت شهری تبدیل کند و برای رفاه کاربران خود عرضه کند.

این اینترنت رایگان برای هر کاربری فعال خواهد شد و تفاوتی میان کاربران این شرکت وجود نخواهد داشت، علاو بر کاربران شخصی شاهد سرویس ویژه برای مدارس، دانشگاه ها و مراکز دولتی هستیم که این شرکت برای آنها نیز خدمات دهی رایگان انجام خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خدمات اینترنتی T-Mobile به صورت رایگان برای 60 روز

خدمات اینترنتی T-Mobile

هنوز به طور کامل لیست کشور هایی که این شرکت در آنها فعالیت می کند منتشر نشده است اما این سازمان اعلام کرده است به زودی نام کشور هایی را که در آنها خدمات دهی می کنند را اعلام خواهد کرد و به تمامی کاربرانی که این خط سرویس متصل هستند خدمات دهی خواهد کرد.

شرکت های مخابراتی دیگری مانند AT&T ،Verizon و Comcast اعلام کرده اند قرار است آنها نیز برای کاربران خود اینترنت رایگان را فراهم سازی کنند تا آنها نیز بتوانند از این خدمات اینترنتی رایگان در این روز های سخت قرنطینه نهایت استفاده را ببرند.

همچنین همه این شرکت ها اعلام کرده اند حساب هایی که برای این شرکت در حال پرداخت بود به زمان دیگری موکول شده است و کاربران این شرکت ها دیگر نیازی به تمدید سرویس خود ندارند و می توانند به مدت زمان های تصویب شده از اینترنت رایگان نهایت استفاده را ببرند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.