خدمات دهی ۵G Verizon در سه شهر دیگر اضافه خواهد شد

خدمات دهی ۵G Verizon در سه شهر دیگر اضافه خواهد شد

شرکت Verizon یکی از بزرگترین شرکت های خدمات دهی اینترنتی می باشد که قابلیت این را دارد که بتواند برای کشور های مختلف و با نصب دکل های مخابراتی مخصوص خود اینترنت پرسرعت و خدمات دهی آنلاین را ارائه بکند که قطعا یک اتفاق جالبی می باشد.

این شرکت رقابت حساسی با رقیب اصلی خود یعنی هواوی دارد که چند روز پیش مجوز ساخت دکل های اینترنت ۵G بخشی از مناطق اروپا و کشور انگلیس را به عهده گرفته است دارد و یک رقابت حساس و جدی را میان این دو شرکت بزرگ شاهد هستیم.

Verizon اعلام کرده است سه شهر دیگر به فهرست شهر هایی که این شرکت در آنها خدمات دهی ۵G انجام می دهد را اضافه خواهد کرد و تعداد کل شهر هایی که از این شرکت خدمات اینترنتی ۵G را دریافت و یا دریافت خواهند کرد را به ۳۴ عدد رساند.

خدمات دهی ۵G Verizon یکی از برترین خدمات این شرکت می باشد که برای کاربران خود ارائه می دهد، شهر های کانزاس سیتی،سینسیناتی و بخشی هایی از ایالت اوکلاهاما آمریکا این خدمات دهی را استفاده خواهند کرد و به لیست ۳۴ عددی این شرکت اضافه شده اند.

تمامی بخش هایی که نام آنها گفته شد خدمات ۵G را دریافت خواهند کرد و در تمامی نقاط شهر هایی که این شرکت برای آنها خدمات دهی اینترنتی را در نظر گرفته است را منتشر خواهد کرد و گفته می شود این خدمات دهی از سوی این شرکت می تواند یک اینترنت پرسرعت و یا یک انتقال بیسیم شبکه ای فوق العاده پرسرعت از سوی این شرکت محسوب شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خدمات دهی 5G Verizon در سه شهر دیگر اضافه خواهد شد

خدمات دهی ۵G Verizon در سه شهر دیگر

شرکت Verizon اعلام کرده است تمامی دکل هایی که در شهر های مربوطه نصب خواهد شد در حال ساخت و نصب می باشند و تا آخر ماه فوریه نصب تمامی این دکل های اینترنتی تمام خواهد شد و پخش سراسری ۵G برای شهروندان شهر های نامبرده شده منتشر خواهد شد.

Verizon علاوه بر اینکه خدمات اینترنتی ۵G را عرضه خواهد کرد در کنار این خدمات بخش های مختلفی را برای کاربران خود عرضه خواهد کرد و انتظار می رود بعد از اینترنت پرسرعت شاهد حضور پرقدرت آنتن برای موبایل های هوشمند باشیم که این شرکت عرضه خواهد کرد.

انتظار می رود اولین گوشی که به اینترنت ۵G این شرکت متصل خواهد شد گوشی سامسونگ گلکسی S20 خواهد بود که از پردازنده داخلی ۵G و یک تراشه برای برقراری ارتباط با دیگر دکل ها ساخته شده است که قدرت بسیار زیادی را در آنتن دهی دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر