خدمت جدید مایکروسافت برای دانشجویان فارغ التحصیل شده

خدمت جدید مایکروسافت برای دانشجویان فارغ التحصیل شده

مایکروسافت مانند همیشه برای اینکه بتواند برای کاربران خود خدمات دهی مناسبی داشته باشد، روش های متنوع و مناسبی را در پیش گرفته است و همیشه جزو برترین شرکت هایی بوده است که در این زمینه خدمات بسیار فوق العاده ای را ارائه داده است.

یکی از جالبترین و خاص ترین خدمات جدید مایکروسافت مخصوص دانشجویان می باشد که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و نمی توانند به خاطر شیوع ویروس کرونا یک جشن تحصیلی برای خود بگیرند و مایکروسافت یک نجات دهنده عالی برای دانشجویان می باشد.

تیم مایکروسافت یک برنامه قوی را برای دانشجویان توسعه داده اند تا بتوانند به صورت مجازی جشن های فارغ التحصیلی خود را آغاز کنند و به جشن و ادامه آن بپردازند و بدون اینکه هیچ هزینه ای را پرداخت کنند از راه دور با یکدیگر در ارتباط آنلاین باشند.

خدمت جدید مایکروسافت برنامه Teams Live Events می باشد که از زیر مجموعه های آفیس ۳۶۵ محسوب می شود و توانایی پشتیبانی ۲۰ هزار کاربر را به صورت همزمان دارد و انتظار بسیار بالایی از این نرم افزار برای پشتیبانی از افراد بیشتر و با قدرت و سرعت بسیار زیاد می باشد.

همچنین مایکروسافت اعلام کرده است استفاده از این نرم افزار رایگان بوده است و کاربر هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهد کرد و این نشان دهنده قدرت بسیار بالای این شرکت برای ارائه انواع خدمات برای کاربران خود در شرایط بحرانی و سخت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خدمت جدید مایکروسافت برای دانشجویان فارغ التحصیل شده

خدمت جدید مایکروسافت

در این قابلیت جدید کاربران توانایی این را خواهند داشت که بتوانند به صورت همزمام و ۱۶ ساعت مداوم و به صورت تعداد بالا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند که بسیار زیاد و مفید می باشد و این ویژگی می تواند یک حس بسیار خوبی را برای افراد و کاربران مایکروسافت دهد.

این قابلیت نیز می تواند در مدارس و دانشگاه ها اجرایی شود و دانشجویان و دانش آموزان با دسترسی به این اپلیکیشین و هماهنگی مدرسه ها و دانشگاه ها با محصلان می تواند یک ایده بسیار جالب برای ادامه تحصیل در شرایط بحرانی و حساس کرونایی در سراسر دنیا باشد.

مایکروسافت تمامی بخش های این ماجرا را در نظر گرفته است و به احتمال زیاد شاهد اتفاقات جالب و قابل توجه از سوی این شرکت خواهیم بود و این نشان دهنده قدرت بسیار بالای این شرکت در ارائه برخی از خدمات نرم افزاری می باشد که در حجم و تعداد بسیار بالایی توانایی پشتیبانی آنها را دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر