خروج احتمالی هواوی از بازار گوشی های هوشمند

خروج احتمالی هواوی از زمینه گوشی های هوشمند

تحلیلگر معتبرمینگ چی کو، که خود را با پیش بینی های دقیق و شگفت آور اثبات کرده است، حال گزارش جدید را منتشر کرده است که گزینه های بعدی را برای توسعه حوادث در بخش تلفن همراه هواوی، که بیشتر تحت تاثیر تحریم های ایالات متحده قرار گرفته است، بررسی می کند. هر دو سناریو مورد نظر کارشناس را نمی توان برای هواوی مثبت خواهد کرد.

هواوی ممکن است از بازار گوشی های موبایل خارج شود. سناریویی بدبینانه، سازنده به طور کلی بازار گوشی های هوشمند را ترک خواهد کرد، این خبر خوبی برای رقبای این شرکت مثل اپل و سامسونگ می باشد.

هواوی در نیمه اول سال ۳۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته هنای اوراق بهادار تایمز، شرکت هواوی سرمایه گذاری هولدینگ شرکت، اخیرا گزارش مالی نیمه اول خود را در بازار بین بانکی منتشر کرده است. در نیمه اول سال ۲۰۲۰، هواوی به درآمد عملیانی ۴۵۰.۷ میلیارد یوان دست یافته است. این افزایش ۱۳.۶۷ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

در مدت مشابه، سود خالص آن به ۴۳.۱ میلیارد یوان رسیده است که نسبت به سال قبل ۲۳.۴۹ درصد افزایش داشته است. این بدان معنی است که هواوی در طول سه ماهه اول ۲۰۲۰ هر روز ۳۵ میلیون دلار سود کسب کرده است.

نتایج عملیاتی هواوی برای نیمه اول سال ۲۰۲۰ نشان می دهد که این شرکت در نیمه اول سال ۲۰۲۰ به فروش ۶۶ میلیارد دلاری دست یافته است. این افزایش ۱۳.۱ درصدی و سود خالص ۹.۲ درصد را نشان می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر