خروج توشیبا از بازار لپ تاپ : خداحافظی سامورایی

خروج توشیبا از بازار لپ تاپ : خداحافظی سامورایی

بلاخره بعد از سالها تلاش و تولید محصولات بسیار با کیفیت بلاخره شرکت توشیبا به طور رسمی اعلام کرد از بازار لپ تاپ ها خارج خواهد شد و دیگر در این حوزه هیچ فعالیتی نخواهد داشت و این بدین معنی می باشد که عملکرد چندان خوبی برای این شرکت در این حوزه وجود نداشته است.

توشیبا در بازار کامپیوتر های شخصی فعالیت بسیار زیادی دارد و همین امر باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار جالب و فوق العاده ای از سوی این شرکت باشیم که به طور کلی می توان گفت یک حالت بسیار ایده آل و جذابی را برای بازار این محصول به وجود آورد.

خارج شدن این شرکت از بازار لپتاپ های هوشمند بازار این محصولات را آشفته خواهد کرد و قطعا جای خالی این شرکت حس خواهد شد و دیگر نامی از ژاپنی ها در بازار کامپیوتر های شخصی شنیده نخواهد شد و شاید هم یک شرکت دیگر با نام جدید از ژاپن جایگزین این شرکت شود.

خروج توشیبا از بازار لپ تاپ یک خداحافظی بسیار تلخ می باشد که به وجود آمده است و ما نیز شاهد اتفاقات و حالت های بسیار بدی خواهیم بود که بیشتر افراد و کاربران با محصولات این شرکت خاطره های بسیار زیادی به همراه داشته اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به نوعی می توان گفت ژاپنی ها در حوزه کامپیوتر های شخصی هیچ نماینده ای نخواهند داشت و این یک اتفاق بسیار بدی برای این کشور خواهد بود که در تمامی حوزه های فناوری حداقل یک نماینده بسیار قدرتمند و فعال دارد که حالا از این حوزه نیز تنها نماینده نیز حذف شد.

خروج توشیبا از بازار لپ تاپ

خروج توشیبا از بازار لپ تاپ

دلیل اصلی و قطعی این خروج ناگهانی توشیبا از بازار لپتاپ ها مشخص نشده است اما گفته می شود عدم فروش مناسب و ایده آل از سوی این شرکت باعث شد تا شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و عجیب از سوی این شرکت باشیم که می تواند بسیار عجیب و غریب پیش برود.

یکی دیگر از دلایل این خروج طبق گفته رسانه ها، حضور و احیای یک برند جدید می باشد که یک برند ژاپنی دیگر وارد رقابت خواهد شد و قطعا باعث ایجاد هیجان بسیار بالا و شور انگیز خواهد بود که می تواند یک نماینده قوی تر و قدرتمندتر برای ژاپنی ها در بازار کامپیوتر های شخصی به حساب بیاید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر