خروج میتسوبیشی از انگلیس :سودای غم انگیز

خروج میتسوبیشی از انگلیس :سودای غم انگیز

شرکت میتسوبیشی یکی از تولیدکنندگان قدیمی دنیای خودرو است و در کشور انگلیس فعالیت می کرد، طبق گفته مدیر ارشد این شرکت قرار است به زودی از تحت انحصار انگلیس خارج شود و گفته می شود سهام اصلی این شرکت به ایالات متحده و یا ژاپن واگذار خواهد شد.

سری خودرو های جذاب و خاص این شرکت در سال های اخیر باعث محبوبیت میتسوبیشی در بازار های جهانی شد و حالا بعد از اتفاقاتی که درمورد سهام و ارزش کلی این شرکت افتاد واگذار خواهد شد تا میراث انگلیسی ها از خانه خارج شود و این به معنای ترک منزل از سوی اسطوره خواهد بود.

سری خودروی Evo شرکت میتسوبیشی در بالاترین سطح کیفیت تولید شده بود و طرفداران زیادی نیز بخاطر همین سری به میتسوبیشی علاقه مند شده بودند، نسخه های ۲۰۰۷ و مخصوصا ۲۰۰۸ جزو بهترین خودرو های سدان در بازار های جهانی بود که فروش قابل قبولی داشتند.

خروج میتسوبیشی از انگلیس باعث خواهد شد تا استون مارتین و بنتلی تنها شرکت های انگلیسی در حوزه تولیدکنندگان خودرو باشند، همانقدر که میتسوبیشی محبوبیت زیادی داشت شرکت های انگلیسی استون مارتین و بنتلی نیز فروش و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از دلایل مهم خروج شرکت میتسوبیشی از بریتانیا عدم دسترسی راحت به قطعات سخت افزاری و فروش مستقیم در بازار های مختلف است که بخاطر قوانینی که در اتحادیه اروپا اتخاذ شده این شرکت نمی تواند به صورت آزاد به فعالیت بپردازد که مجبور به انجام چنین کاری شده است.

خروج میتسوبیشی از انگلیس

بنتلی و استون مارتین جزو تولیدکنندگان لوکس هستند و خط تولید انبوه ندارند و قوانین اتحادیه تاثیر زیادی روی فعالیت این دو شرکت ندارد، اما متاسفانه شرکت میتسوبیشی بخاطر تولید انبوه و زیاد خودرو های خود مجبور به ترک انگلیس و رسیدن به یک بازار هدفمند و فروش بدون محدودیت است.

حالا باید منتظر عملکرد نهایی و اقدام آخر شرکت میتسوبیشی نسبت به مقصد خود باشیم که به احتمال زیاد راهی ژاپن شود و دلیل آن بخاطر باز بودن بازار ژاپن و در دسترس داشتن بازار آسیا و رسیدن به ایالات متحده است که قطعا تجربه بسیار خاص و مفیدی برای این شرکت به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر