خرید به IGTV اضافه شد :قابلیت خرید و فروش آسان

خرید به IGTV اضافه شد :قابلیت خرید و فروش آسان

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار قدرتمند دنیای فناوری می باشد که با در دست داشتن قابلیت های بسیار منحصر به فرد تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ خواهیم بود که با در دست داشتن حالت های بسیار مناسب خواهیم بود.

این شرکت با داشتن قدرت و فناوری های موجود قدرت خود را در بازار های جهانی بسیار زیاد کرده است و می توان حساب بسیار ویژه ای روی فناوری های جدید این شرکت بازکرد که با داشتن قابلیت های بسیار منحصر به فرد و جذاب توانسته بازار مناسبی را از خود به نمایش بگذارد.

حالا اینستاگرام با وارد شدن به حوزه خرید و فروش و این جور مسائل می خواهد گستره فروش و درآمدزایی خود را به فروش برساند و در نهایت شاهد اتفاقات بسیتر جالب و فوق العاده خاص برای شرکت اینستاگرام خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خرید به IGTV اضافه شد

خرید به IGTV اضافه شد

اما ویژگی های جدید خرید می تواند به خصوص برای سازندگانی که قبلاً عادت داشتند طرفداران خود را به فروشگاه های آنلاین و مغازه های تجاری خود هدایت کنند ، جذاب باشد. همانند سایر ویژگی های خرید که از Instagram Checkout استفاده می کنند ، کاربران می توانند محصولات خاصی را در فیلم های خود برچسب گذاری کنند ، سپس برای خرید از اینستاگرام در دسترس هستند. اضافه کردن خرید به Reels همچنین می تواند به استعداد برنامه کمک کند TikTok ، که همچنین ابزارهای خرید را برای ستاره های خود آزمایش کرده است.

فیس بوک خرید را به طور فزاینده ای بخش اصلی اینستاگرام کرده است. این شرکت اوایل سال جاری پرداخت درون برنامه ای را در دسترس همه مشاغل ایالات متحده قرار داده و گفته است که قصد دارد برنامه خود را با یک بخش اختصاصی خرید دوباره طراحی کند و به افراد تأثیرگذار اجازه دهد محصولات را به صورت ویدیوی زنده بفروشند. خریدها قبلاً در پست های فید عادی ، Stories و در بخش کاوش در Instagram موجود بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر