خرید بیت کوین از طریق اپل پی امکان پذیر خواهد بود

طبق یک گزارش اخیر، مرورگر اوپرا اکنون به کاربران آمریکایی اجازه می دهد رمز های ارز مجازی مانند بیت کوین و اتریوم را از طریق اپل پی خریداری کنند. این امر به میزان قابل توجهی جریان زمان معاملات رمز گذاری را کاهش می دهد. به عنوان اولین مرورگر با یک کیف پول رمز نگاری داخلی و در هر دو سیستم عامل مک و iOS، مرورگر اوپرا با شرکت کارگزاری cryptocurrency آمریکایی Wyre همکاری می کند تا به کاربران آمریکایی در اوپرا امکان خرید بیت کوین و سایر cryptocur ارز ها را با استفاده از دبیت کارت یا اپل پای بدهد.

چارلز هامل، رئیس فناوری رمز گذاری برای مرورگر اوپرا، گفت که به دست آوردن رمز نگاری در گذشته یک روند خسته کننده بوده است. با این حال، با اپل پی، اکنون یک فرایند یکپارچه است. کاربران اکنون می توانند معامله را در عرض ۳۰ ثانیه انجاکم دهند. او معتقد است که این امر قوانین بازی را تغییر خواهد داد.

خرید بیت کوین با اپل پی آسان تر خواهد بود

هم نسخه iOS اوپرا تاپ و هم کیف پول رمز گذاری شده وسط مرورگر دسک تاپ آن می توانند شارژ مجدد رمز گذاری شده را ارائه دهند. برای کاربران خارج از ایالات متحده، اپرا در نظر دارد یک روش خرید رمز نگاری مشابه را معرفی کند.

به گفته چارلز هامل، رئیس رمز نگاری مرورگر های اوپرا، این ادغام از دید بلند مدت اوپرا برای ساهت فناوری بلاکچین مربوط به فرض حدس و گمان پشتیبانی می کند.

اجازه دادن به کاربران ما به راحتی بارگذاری رمز Cryptocurrency در کیف پول دیجیتال مرورگر خود بسیار قدرتمند است، زیرا این وب را به یک شبکه پرداخت جهانی بومی اینترنت متصل می کند.

در گذشته، به دست آوردن ارز های رمز پایه ای فرایندی دشوار بود که ساعت ها یا حتی روز های به طول می انجامید. وقتی آن را با این محلول یکپارچه، که کمتر از ۳۰ ثانیه طول بکشد، مقایسه کنید، این واقعا یک ماشین ساز است.

در حال حاضز، آپلود های آسان رمز پوینت در مرورگر iOS اوپرا تاچ وجود دارد، علاوه بر این ما همچنین می توانیم از کیف پول رمز نگاری موجود در مرورگر دسک تاپ آن استفاده کنیم.

با این حال، بسیاری از مردم تا به حال رزرو خود را در مورد ارز های رمز پایه در حالی که برخی آن را نقشه هرمی پول جادویی می خوانند، برخی دیگر فکر می کنند که این یک کلاهبرداری است. با این حال، متخصصات در زمینه رمز نگاری دوست دارند این گزارش را بشوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع macrumors

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر