خرید تیک تاک توسط اوراکل : توسعه سرویس ابری اوراکل

خرید تیک تاک توسط اوراکل : توسعه سرویس ابری اوراکل

شرکت اوراکل در حال خرید تیک تاک می باشد و امروز نیز دونالد ترامپ قانون آزادی عمل شرکت اوراکل را برای خرید این شرکت چینی صادر کرد، اوراکل می خواهد با خرید این مجموعه، فعالیت های خود را در بخش سرویس ابری توسعه دهد.

یکی از اهداف اوراکل برای خرید تیک تاک بالا نگه داشتن سرویس کاربری ممکن می باشد که این شرکت توانایی های بسیار بالا و هوشمندانه ای از خود به نمایش خواهد گذاشت و ما نیز شاهد حالت های بسیار خاص و جذابی از سوی این شرکت خواهیم بود.

از طرفی خرید تیک تاک برای دولت آمریکا و اوراکل بسیار ایده آل و مناسب می باشد و اما از طرفی دولت چین و برخی از مسئولان چینی از فروش تیک تاک به یک شرکت آمریکایی خودداری می کنند که باعث ایجاد تنش ها و جنجال های جدید شده است.

خرید تیک تاک توسط اوراکل در حال بحث های متعدد و صحبت های بسیار زیادی می باشد که این شرکت توانسته آنرا به طور کلی به دست بیاورد و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای از سوی این شرکت قدرتمند و فوق العاده عالی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقاتی که اخیرا در حال رخ دادن می باشد بسیار سنگین و از نظر سیاسی در درجه بالایی قرار دارند و باید منتظر عملکرد و حرکت هرکدام از شرکت ها و کشور های آمریکا و یا چین برای این مسئله و خرید و فروش شرکت تیک تاک باشیم.

خرید تیک تاک توسط اوراکل

خرید تیک تاک توسط اوراکل

اوراکل بعد از خرید تیک تاک می تواند عملکرد خود را به طور جدی و عالی افزایش دهد و از طرفی نیز شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی برای توسعه برنامه ها و پروژه های خود خواهیم بود.

تیک تاک با داشتن کاربران گسترده و محوریت بسیار جالب در میان مخاطبان اینترنت باعث شده تبدیل به یکی از منابع درآمدزایی بسیار بزرگ برای دیگر شرکت ها شود و برای خرید این نرم افزار اقدام کنند که باید منتظر عملکرد و اتفاقات اخیر تمامی شرکت ها باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر