شیائومی موتورز ممکن است سهام خودرو های الکترونیکی اورگراند را خریداری کند

دیروز خبری رسید که گروه اورگراند در حال مذاکره با شیائومی برای فروش سهام بخش خودرو های برقی خود است.

شیائومی با گروه اورگراند مذاکره می کند

به نظر می رسد گروه EVERGRANDE در حال مذاکره با شیائومی برای فروش ۶۵ درصد از بخشی خودرو های برقی خود است. این منبع گفت که مذاکرات هنوز در مراحل اولیه خود است. بنابراین، در حال حاضر نمی توان هیچ چیز را قطعی گفت. فعلا هیچ یک از طرفین هم در این مورد اظهار نظر نکرده اند.

با این حال، EVERGRANDE اعلام کرده که با چندین سرمایه گذار مستقل شخص ثالث تماس می گیرد تا در مورد فروش بخشی از دارایی های شرکت با آن ها صحبت کند.

متعاقبا، Evergrande Auto پاسخ داد که آنها می خواهند بخشی از دارایی های Evergrande را بفروشند، نه کل گروه را. آنها در مورد اینکه آیا سرمایه گذاران علاقمندی دارند یا خیر، گفتند که اعلامیه پیگیری به زودی اعلام می کند.

اخیرا Evergrande Automobile یک اعلامیه هشدار سود منتشر کرد. تا ۳۰ ژوئن، زیان خالص این شرکت حدود ۰.۷۴ میلیارد دلار خواهد بود. ضرر خالص برای مدت مشابه ۲۰۲۰ حدود ۰.۳۸ میلیارد دلار بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در این رابطه، اورگراند موتور توضیح داد: خسارت خالص در نیمه اول سال عمدتا به دلیل توسعه تجارت خودرو های جدید برقی بوده است. این امر در مرحله سرمایه گذار بود، به شرط خرید دارایی ها و تجهیزات ثابت، افزایش تحقیق، توسعه و سایر هزینه های.

خودرو شیائومی

خودرو شیائومی

بیش از ماه از زمان اعلام شیائومی مبنی بر ساخت خودرو می گذرد. اما پس از اعلام این خبر، تا به امروز هیچ خبری منتشر نشده است. این بدان معنا نیست که شیائومی باید سهام شرکت فوق را خریداری کند زیرا خود به تنهایی نمی تواند خودرویی بسازد.

با این حال، پس از اینکه شیائومی تولید خودرو را در مارس امسال اعلام کرد، لی جون متعاقبا از بسیاری از شرکت های خودرو های داخلی از جمله چانگان، GAC، SAIC-GM-Wuling، گرت وال، SAIC، دانگ فنگ، بوش، کاتل و غیره دیدن کرد.

اما باید توجه داشت که هیچ چیز از این دیدار ها به دست آورد. چون همه چیز مخفیانه انجام می شود. زمانی نوبت به معضل ساخت ماشین خودی یا همکاری با شرکت های خودرو سازی قدیمی می رسد، ممکن است شیائومی راه اپل را طی کند. بیهوده نیست، که شیاومی را اپل چینی می نامند. احتمالا، در آینده نه چندان دور شیائومی بیانیه های مهمی در این مورد منتشر کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر