خرید سهام تحویل غذای آنلاین توسط اوبر با قیمت ۲ میلیارد دلار

خرید سهام تحویل غذای آنلاین توسط اوبر با قیمت ۲ میلیارد دلار

شرکت اوبر برای بار دیگر نیز اقدام به انجام خرید سهام یک شرکت قدرتمند با توانایی های بالا داشته که باعث شده تا این شرکت در بازه حمل و نقل یک اتفاق بسیار جذاب و فوق العاده ای را به ثبت برساند که واقعا بسیار خاص و فوق العاده محسوب می شود.

مبلغ دقیقی که این شرکت برای خرید سهام در نظر گرفته حدود ۲.۶۵ میلیارد دلار می باشد که یک هزینه بسیار سنگین و زیاد می باشد که اگر با موفقیت همراه نباشد، شرکت اوبر با یک مشکل بسیار جدی و سنگین رو به رو خواهد بود و در این شرایط کرونایی دچار بحران خواهد شد.

قرار است شرکت اوبر، سرویس تحویل غذای DoorDash را خریداری کند که واقعا از تمامی لحاظ بسیار مناسب و خاص می باشد و همین کار باعث ایجاد یک بازه پیشرفت و فوق العاده برای این شرکت در حوزه حمل و نقل و خدمات رسانی شهری و بین شهری خواهد شد.

خرید سهام تحویل غذای آنلاین یک حالت جدید و پروژه بسیار مفید و خاصی را برای این شرکت به وجود می آورد که می تواند از این طریق در بازار های مختلف اقدام به سرویس دهی کند و همین کار باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی خواهیم بود.

اوبر قرار است امروز به طور رسمی در دیدگاه رسانه ها این قرارداد را به رسمیت بشناسد و به نوعی اقدام به خرید سهام کل این شرکت خواهد کرد که واقعا می تواند بسیار خاص و فوق العاده باشد که این شرکت توانایی ایجاد این حالت را نسبت به دیگر خدمات حمل و نقل شهری خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خرید سهام تحویل غذای آنلاین توسط اوبر با قیمت 2 میلیارد دلار

خرید سهام تحویل غذای آنلاین توسط اوبر

طبق گفته های نیویورک تایمز و بلومبرگ شرکت اوبر نسبت به ماه های قبلی خود پیشرفت چشمگیری داشته و همین کار باعث خرید این سهام شده و علاوه بر آن روند مثبت و فوق العاده این شرکت باعث ایجاد یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت شده است.

علاوه بر این حالت ها شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاص هستیم که این شرکت می تواند برای خود به وجود بیاورد و اتفاقاتی می تواند در دنیای مدرن و امروزی یک تحول جدید برای حمل و نقل درون شهری و ارائه و سرویس های مختلف تحویل غذای آماده به وجود بیاید.

البته این حالت اوبر باعث ایجاد یک اتفاق بسیار مناسب برای ایجاد موقعیت های شغلی مختلف خواهد شد که در این وضعیت اقتصادی که در تمامی دنیا حاکم می باشد شاهد این حالت خواهیم بود که گفته می شود که اوبر می خواهد در دیگر کشور ها علاوه بر آمریکا مانند انگلیس و فرانسه نیز راه اندازی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر