خرید Polestar توسط ولوو برای ایجاد نوآوری در ساخت

خرید Polestar توسط ولوو برای ایجاد نوآوری در ساخت

شرکت سوئدی ولوو خودرو های ایمن تولید می‌کند و در سال های گذشته ایمن ترین خودرو ها متعلق به این شرکت بوده است، اما این روند باعث فرسایش این شرکت سوئدی میشد چون شرکت ها از استاندارد های ایمنی استفاده می‌کنند و همان ایمنی ولوو در خودرو های نسل جدید نیز اجرایی می‌شود.

این شرکت بخاطر همین موضوع مجبور به ایجاد یک نوآوری و استفاده از ترکیب های جدید شده است که بلاخره به فکر راه اندازی سری خودرو های الکتریکی کرده است. اما برای اجرایی کردن این پروژه نیازمند دانش و همچنین ابزار مورد نیاز برای پیاده سازی این عملیات بود که شرکت پولستار بهترین گزینه برای این کمپانی سوئدی محسوب می‌شود.

پرند Polestar یکی از زیر مجموعه های شرکت چینی Geely معروف است که در حوزه خودرو های هیبریدی و الکتریکی عملکرد خوبی داشته است. این گرایش به تولید خودرو های الکتریکی بخاطر نیاز بازار است و شرکت ولوو مجبور به استفاده از این ترکیب شده است تا از بازار رقابت دور نباشد.

خرید Polestar توسط ولوو قطعا بازار خوبی برای شرکت سوئدی به همراه خواهد داشت، ولوو از قبل حدود ۴۹ درصد شرکت پولستار را خریداری کرده بود و حالا به نظر می‌رسد قصد دارد تا تمامی آنرا تصاحب کند و بخاطر همین موضوع شاید مبالغ زیادی به مدیران قبلی و برند Geely بپردازد.

خرید Polestar توسط ولوو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این دو شرکت همکاری های خوبی در بخش طراحی با یکدیگر داشتند و حالا مانند پازل شرکت ولوو در حال خریداری پولستار برای آینده است تا بتواند از این طریق عملکرد خود در بازار های جهانی را افزایش دهد و شاهد افزایش تولید خودرو های الکتریکی از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

خرید Polestar توسط ولوو

پتانسیل بسیار بالای Polestar در تولید خودرو های هیبریدی باعث شده تا شرکت سوئدی ولوو به فکر خریداری این مجموعه باشد و با پیش‌آمدی که می‌توان حدس زد احتمالا در سال های آینده شاهد خریداری کامل این برند توسط ولوو باشیم و شاهد تولید خودرو های با کیفیت از سوی این شرکت سوئدی باشیم.

خرید Polestar توسط ولوو

خودرو های پولستار ۳ و همچنین ولوو XC40 همکاری بین این دو برند خودروساز است که نتایج خوبی داشتند. همچنین XC40 اولین خودروی الکتریکی ولوو است که با کمک برند چینی توانسته آنرا راه‌اندازی کند و احتمال افزایش این همکاری و ایجاد خط تولید توسط هر دو شرکت وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر