خرید Scout FM توسط اپل :حکمرانی اپل در دنیای فناوری

خرید Scout FM توسط اپل :حکمرانی اپل در دنیای فناوری

شرکت اپل بعد از هم با خرید شرکت های بزرگ دنیا دست به یک تغییر اساسی زده و این بار شاهد خریداری یک شرکت که از فناوری های متفاوت و بسیار جذاب برای تولید پادکست فعالیت می کند را به لیست شرکت های خود اضافه کرد.

اپل در حوزه فناوری بسیار پیشرفته می باشد و برای اینکه بتواند محصولات بهتری تولید شرکت هایی که در بخش های متفاوتی فعالیت دارند را خریداری می کند تا بتواند در یک حوزه به صورت انحصاری به فعالیت های مختلف و متعدد بپردازد.

خریداری شرکت Scout FM یکی دیگر از فعالیت های مثبت وعالی اپل محصول می شود که برای به دست آوردن برخی از تکنولوژی ها انجام داده تا بتواند در بهترین حالت ممکن اتفاقات ایده آل و هوشمندانه خود را به نمایش بگذارد.

خرید Scout FM توسط اپل باعث شده تا این شرکت در حوزه پادکست نیز دچار مشکل نشود و بعد از مدت ها شاهد انحصاری بودن بخش پادکست را هم به لیست فعالیت های اپل اضافه کنیم که بعد از بخش موزیک و ویدیو این بار در این بخش نیز شاهد فعالیت مستمر خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت (Scout FM) در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و با فعالیت های مستمر و بسیار زیادی که در حوزه پادکست و فایل های صوتی داشت توانست قدرت خود را به نمایش بگذارد، و حالا این شرکت تبدیل به یکی از زیرمجموعه های اپل شده است.

خرید Scout FM توسط اپل

خرید Scout FM توسط اپل

شرکت اپل بعد از خریداری این پلتفرم و سیستم فایل های صوتی اعلام کرده به زودی فعالیت های خود را افزایش خواهد داد تا شاهد حالت های بسیار منحصر به فرد و انحصاری از سوی اپل در بخش پادکست و فایل های صوتی با کیفیت بالایی باشیم.

نظر شما درمورد خرید این شرکت توسط اپل چگونه می باشد، آیا اپل از توانایی های بسیار بالا و هوشمندانه برخورد خواهد بود و آیا از توانایی های بسیار هوشمندانه و ایده آل برخوردار خواهد بود و مانند گذشته با فعالیت های مستمر به کار خود ادامه خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر