خرید TSCM و فاکسکان توسط سافت بانک با هزینه بسیار بالا

خرید TSCM و فاکسکان توسط سافت بانک با هزینه بسیار بالا

برخی از شایعات حاکی از خرید شرکت های تولید کننده تراشه های کامپیوتری TSCM و فاکسکان توسط سافت بانک دارند که می تواند یک ایده بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای خرید این دو غول دنیای سخت افزار و تراشه های کامپیوتری دنیا باشد.

سافت بانک چند سال پیش با خریداری شرکت تولیدکننده های تراشه محصولات اپل همان ARM که در انگلیس مستقر می باشد نشان داد توانایی مالی بسیار بالایی برای خرید دیگر شرکت های بزرگ دنیای فناوری را دارد که حالا شایعات اخیر و عجیب جدیدی نیز منتشر شده است.

این شایعات نشان می دهد فاکسکان یکی از هدف های اصلی سافت بانک برای خریداری می باشد و این شرکت نیز با رقم بسیار بالایی برای خرید شرکت بزرگ فاکسکان اقدام خواهد کرد که می توان گفت یک اتفاق بسیار عجیب و غریبی می باشد.

خرید TSCM و فاکسکان توسط سافت بانک کمی ماجرای عجیبی می باشد و این دو شرکت هنوز در حال سود دهی هستند و هیچ ضرر و یا ورشکستی خاصی را متحمل نشده اند و این یعنی سافت بانک دلایل متفاوتی برای خرید این دو غول صنعت سخت افزار دنیا دارد.

این دو شرکت برند های مطرح دنیای فناوری محسوب می شوند و به نوعی می توان گفت فعالیت های هر دو شرکت بزرگ سخت افزار بسیار قدرتمندانه می باشد و محصولات بسیار با کیفیت و با تیراژ بسیار بالا را راهی بازار های جهانی می کنند که ماجرا را عجیب و غریب می کند.

خرید TSCM و فاکسکان

خرید TSCM و فاکسکان

اگر این دو شرکت به سافت بانک واگذار شوند، قطعا هزینه های بسیار زیادی برای سافت بانک به همراه خواهد داشت و قطعا شاهد پرداخت های بسیار بزرگ خواهیم بود که فقط توسط سافت بانک تامین این منابع مالی بسیار عجیب بر می آید و دیگر شرکتی توانایی این کار را ندارد.

این خرید می تواند دنیای فناوری را تحت شعاع خود قرار دهد و برخی از اتفاقات بسیار عجیب و خاصی در این حوزه بیافتد که تابحال شاهد هیچ یک از آنها نبوده ایم و برای اولین بار شاهد آنها خواهیم بود که این شرکت ها این حالت ها را به وجود خواهند آورد.

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر