خرید VSCO توسط پینترست :هنوز تایید نشده است

خرید VSCO توسط پینترست :هنوز تایید نشده است

یکی از رسانه های معتبر دنیای فناوری با خبر اینکه شرکت پینترست در نظر دارد تا اپلیکیشن VSCO را خریداری کند و سهام کلی این شرکت را به نام خود به ثبت برساند، عملکرد مثبت و فوق العاده این شرکت در سطح بسیار مناسب و فوق العاده کاربردی قرار گرفته است.

حالت های ایجاد شده در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شده و پینترست می خواهد با این روند قدرت خود را در حوزه نرم افزار ها به اجرا بگذارد و اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد قطعا شاهد حالت های بسیار عجیب و غریب از سوی این شرکت قدرتمند نرم افزاری خواهیم بود.

نیویورک تایمز اعلام کرده ۹۰ درصد این انتقال قطعی است و قرارداد نهایی و رسانه ای کردن این اتفاق باقی مانده است که در روز های آینده از سوی هر دو شرکت به طور رسمی اعلام خواهد شد. این واگذاری قطعا مزایا و معایبی به همراه خواهد داشت.

خرید VSCO توسط پینترست واکنش های زیادی داشته و مدیر VSCO درمورد این قرارداد گفت:همیشه از ایده های خلاقانه و جذاب استقبال کردیم و همیشه به توسعه و ارائه قابلیت های جذاب پایبند بودیم و همیشه روند توسعه ای را در برنامه های خود اجرایی کردیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیر پینترست نیز یک جواب عجیب و غریب درمورد خرید VSCO گفت: شرکت ما همیشه به دنبال اتفاقات جذاب و دستاورد های بزرگ بوده و هست و اضافه شدن بخش های متعدد به قسمت های مختلف شرکت باعث افزایش عملکرد و ویژگی های پینترست خواهد شد اما هنوز قصد خرید چیزی را نداریم!

خرید VSCO توسط پینترست

جواب هایی که هر دو مدیر درمورد این قرارداد اعلام کردند بسیار دو چیز متفاوت است و به نظر می رسد ماجرا پیچیده خواهد بود و خود نیویورک تایمز احتمالا از برخی منابع محلی این خبر را منتشر کرده و طبق حرف هایی که هر دو مدیر زدند به احتمال زیادی همکاری کنند تا خرید و فروش؟

واگذاری VSCO به شرکت پینترست کمی نامعقول به نظر می رسد و طبق صحبت های شده احتمال دارد هر دو شرکت طبق قراردادی برای همکاری در یک پروژه و یا اجرایی کردن حالت های متفاوت اقدام کنند که یک اتفاق بسیار هیجان انگیز و فوق العاده خاص محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر