خرید ZTE توسط هواوی با قیمت یک میلیارد دلار

خرید ZTE توسط هواوی با قیمت یک میلیارد دلار

در چند روز گذشته شاهد اتفاقات بسیار عجیب و غریب از سوی شرکت های بزرگ دنیای فناوری بوده ایم و این امر باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی یعنی هواوی در این بازار باشیم.

این شرکت چینی می خواهد در فشار هایی که از سوی آمریکا دارد خارج شود و برای این کار نیز به ادامه فعالیت به همراه توسعه دادن به این فعالیت می باشد، این عمل باعث شده تا هواوی به فکر خریداری یک شرکت موفق و سود ده باشد که ZTE هدف اصلی هواوی می باشد.

این شرکت که در تایوان قرار دارد در تیر راس شرکت چینی قرار گرفته و یکی از مسیر های توسعه و پیشرفت برای هواوی این اتفاق می باشد و قطعا خریداری ZTE می تواند از لحاظ تامین قطعات بسیار مفید و جالب باشد که حالت های بسیار خاص و ایده آل را به همراه دارد.

خرید ZTE توسط هواوی خبری بود که امروز به طور رسمی در رسانه های مطرح دنیا منتشر شد و این خبر یک شوک بزرگ به دنیای فناوری نیز محسوب می شود، هواوی در شرایط فعلی و تحریم های سنگین آمریکا در حال انجام چنین کاری می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فعالیت عجیب و غریب و قدرتمند هواوی باعث شده تا شرکت های دیگر فناوری به فکر همکاری این شرکت با دولت چین باشد که این اتفاق نیز بعید می باشد و به قطع می توان گفت عملکرد بسیار جذاب و قدرتمند این شرکت چینی باعث چنین اتفاقی شده است.

خرید ZTE توسط هواوی

خرید ZTE توسط هواوی

اگر عملکرد و حالت هایی که شرکت هواوی در این چند ماه اخیر به وجود آورده را مورد بررسی قرار دهیم قطعا شاهد این خواهیم بود که این شرکت چینی توانایی های بسیار بالایی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا در بهترین حالت ممکن خود ادامه دار خواهد بود.

خرید شرکت تایوانی ZTE نیز می تواند یک نکته بسیار شتاب دهنده برای هواوی باشد که عملکرد بسیار مفید و جالبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت که برای توسعه فناوری ها و محصولات تولید شده جدید این شرکت خواهد بود که موفقیت بسیار زیاد و قابل توجهی را برای این شرکت چینی به وجود خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر