خطر حذف ویندوز ۱۰ نسخه ۳۲بیتی برای توسعه دهندگان

خطر حذف ویندوز ۱۰ نسخه ۳۲بیتی برای توسعه دهندگان

صحبت ها و بحث های زیادی درمورد نسخه جدید ویندوز ۱۰ برای کاربران می باشد و گفته می شود شرکت مایکروسافت در حال ساخت نسخه جدید ویندوز برای کاربران خود می باشد که این خبر باعث شده است تا برخی از شایعات بزرگی به وجود بیایند.

یکی از این اخباری که این روزه در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است، اشاره به توقف عرضه کامل نسخه ۳۲ بیتی ویندوز ۱۰ برای توسعه دهندگان این سیستم عامل می باشد که یک خطر بزرگ برای کاربرانی می باشد که از این نسخه ویندوز ۱۰ استفاده می کنند.

این یعنی باعث خواهد شد تا کاربرانی که از سیستم ضعیفی برخوردارند توانایی استفاده از آپدیت ها و قابلیت های جدید ویندوز ۱۰ را داشته باشند و به معنای واقعی کلمه دچار حالت بسیار بدی خواهند بود که توانایی استفاده از ویژگی های جدید این ویندوز را نخواهند داشت.

خطر حذف ویندوز ۱۰ نسخه ۳۲بیتی یک شایعه محسوب می شود و هنوز شرکت مایکروسافت تاییده این خبر را صادر نکرده است و بخاطر همین به چشم یک دروغ مجازی به آن نگاه می کنیم، اما سوال اساسی اینجاست که اگر این اتفاق رخ دهد چه خواهد شد.

کاربرانی که سیستم های ضعیفی دارند و توانایی پشتیبانی از نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ را ندارند باید سیستم خود را ارتقا دهند و یا می توانند از ویژگی ها و البته از آپدیت های این نسخه از سیستم عامل را استفاده کنند و از قابلیت های بسیار زیاد آن نهایت استفاده را داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خطر حذف ویندوز 10 نسخه 32بیتی برای توسعه دهندگان

خطر حذف ویندوز ۱۰ نسخه ۳۲بیتی

هنوز با انتشار اینکه مایکروسافت در ماه آینده قرار است نسخه جدیدی برای ویندوز ۱۰ سری ۳۲ بیتی عرضه کند باز هم کاربران و برخی از رسانه های معتبر دنیا با شایعه اینکه مایکروسافت به زودی آپدیت های ویندوز ۱۰ نسخه ۳۲ بیتی را غیرفعال خواهد ذهن کاربران را مشغول می کنند.

تفاوتی که در نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی وجود دارد، تنها استفاده از قدرت سخت افزاری می باشد که در نسخه اول حافظه رم ۴ گیگ به پایین را ساپورت می کند اما برای نسخه دوم باید رم داخلی دستگاه بالاتر از ۴ گیگابایت باشد تا سیستم توانایی پشتیبانی از این سری را داشته باشد.

مایکروسافت همیشه به فکر رفاه کاربران خود بوده و توانسته با عرضه و اضافه کردن برخی از ویژگی ها و آپدیت ها به برنامه های خود از این دسته کاربران استقبال کند که قطعا بسیار فوق العاده و جذاب می باشد و به زودی شاهد عرضه آپدیت جدید برای ویندوز ۱۰ در دو نسخه خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر