خطر فروش خودرو استون مارتین DBX بخاطر ویروس کرونا

خطر فروش خودرو استون مارتین DBX بخاطر ویروس کرونا

شرکت انگلیسی استون مارتین این روزها حال روز خوبی ندارد و دچار مشکلات بسیار زیادی شده است و بخاطر همین نیز این شرکت در یک حالت بسیار خاصی قرار دارد و این روز ها برای این شرکت حکم تعطیلی و یا ادامه کار را دارد.

مدیران این شرکت اصلا دوست ندارند این شرکت به تعطیلی بکشد و قصد دارند تا با فروش و تولید محصولات متنوع این شرکت را سرپا نگهدارند، یکی از محصولات محوری این شرکت برای رفع این مشکلات مالی و جلوگیری از ورشکستگی خودروی شاسی بلند DBX می باشد.

خبر خوب درمورد این خودرو این می باشد که این سری فروش خوبی دارد اما تمامی تحویل ها تا نیمه دوم سال خواهد بود که متاسفانه به خاطر منتشر شدن ویروس کرونا باعث شده است تا شاهد یک مشکل بسیار بزرگ برای فروش این خودرو در ادامه سال باشیم.

مهم ترین بازار برای فروش خودرو استون مارتین DBX بازار چین می باشد که قدرتمندترین بخش فروش استون مارتین می تواند در آن کشور اتفاق بیافتد که متاسفانه با شیوع ویروس کرونا این کشور تا چند هفته آینده برای فروش آماده نمی باشد و این یک خطر بزرگ برای این شرکت انگلیسی می باشد.

اندی پالمر مدیرعامل استون مارتین در گفت و گو با بلومبرگ نیوز گفت: بازار چین یکی از قدرتمندترین بازار های جهانی برای فروش خودرو می باشد و ما فرصت این را داریم تا پایان سال با فروش سری DBX خود را نگه داریم و امیدواریم تا چند ماه آینده این ویروس از بین برود و گرنه دچار یک مشکل بزرگ خواهیم شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خطر فروش خودرو استون مارتین DBX بخاطر ویروس کرونا

فروش خودرو استون مارتین DBX

استون مارتین برای درآمدزایی در سال ۲۰۲۰ برنامه های زیادی را در سر دارد و می خواهد برای رهایی از این مشکل مالی از روش های مختلفی استفاده کند، یکی از این روش ها شرکت در مسابقات فرمول یک می باشد که بنظر می رسد پروژه مناسبی نمی باشد.

مهم ترین بخش و عملیات این شرکت برای نجات خود فروش سری DBX می باشد که به محوری ترین بخش و محصول این شرکت در کل تاریخ تبدیل شده است و تمامی کارکنان و اعضای مدیریت استون مارتین امید خود را در فروش به این محصول گذاشته اند.

مدیر بازاریابی استون مارتین اعلام کرده است هنوز بازار های زیادی باقی مانده است که این سری به آنها منتقل نشده است و جای امیدواری است که بتوانیم با فرستادن این خودرو به بازار های آمریکا و بخش هایی از آسیا و حتی آفریقا فروش مدنظر خود را به دست بیاوریم.

باید منتظر ماند و دید که آیا استون مارتین از این وضع خارج خواهد شد، نظر شما چیه بنظرتون میتونه از این وضعیت خارج بشه یا دچار یک ورشکستگی بسیار سخت و سنگین خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی __

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر