خودروی برقی جالب eBussy با کارایی های بسیار بالا

خودروی برقی جالب eBussy با کارایی های بسیار بالا

امروزه خودرو هایی که با سوخت برقی کار می کنند بسیار زیاد می باشد و این حالت نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت از سوی شرکت های مختلف می باشد که باید منتظر عملکرد بسیار مثبت و ویژه شرکت ها برای رونمایی اینگونه خودرو ها باشیم.

بازار خودرو های الکتریکی امروزه بسیار داغ شده و شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که اقدامات بسیار ایده آل و فوق العاده ای برای ساخت و تولید اینگونه خودرو ها داشته اند که باعث به وجود آمدن یک بازار بسیار داغ و هیجان انگیز از سوی این شرکت ها شده است.

یک شرکت آلمانی با نام انحصاری eBussy یک ماشین بسیار فوق العاده با کارایی های بی نظیر و با سوخت الکتریکی راهی بازار های جهانی خواهد کرد که می توان به عنوان یک ون و یا یک وانت کوچک از آن استفاده کرد که بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

خودروی برقی جالب eBussy امروز به طور کامل معرفی شد و قرار است تا چند ماه آینده طرح های اولیه ای رونمایی شود که فعلا چند نسخه تستی برای کشور آلمان ساخته خواهد شد و بعد از آن بازار جهانی مورد هدف این شرکت کوچک خودروسازی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت که میان غول های آلمانی صنعت خودرو توانایی رقابت نداشت با ساخت یک خودروی انحصاری جذاب بازار خود را ایجاد کرد تا نشان دهد با تفکر بسیار بالا می توان غول هایی همچون بی ام و، مرسدس بنز و فولکس واگن را به چالش بزرگ کشید.

خودروی برقی جالب eBussy

این خودرو طرح های بسیار جالبی دارد و کارایی های متفاوت و زیادی دارد که شما می توانید در ویدیو بالا به طور کامل این حالت را مشاهده کنید که برای کار های زیاد و متنوع ساخته شده است که برای کارایی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی بسیار چشم نواز و اندازه کوچک این خودرو باعث شده تا یک خودروی ایده آل از سوی این شرکت ارائه داده شود تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب برای کارهای متفاوت به وجود بیاید که واقعا بسیار فوق العاده و خاص از سوی این شرکت بزرگ محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر