خودروی تمام الکتریکی بنتلی زیباتر از پورشه تایکان می باشد

خودروی تمام الکتریکی بنتلی زیباتر از پورشه تایکان می باشد

شرکت بنتلی در اواخر سال گذشته بخاطر جشن تولد تاسیس این شرکت یک خودروی مفهومی تمام الکتریکی رونمایی کرد که تمامی قوانین طراحی را زیرپا گذاشت و ما نیز شاهد این بودیم که این قوانین به طور کلی از بین رفته اند.

این شرکت با طراحی و شکل کلی این خودرو نشان داد که یکی از بهترین شرکت های تولیدی خودرو می باشد که خودروی فوق العاده خود را رونمایی کرده است، خودروی برقی جدید بنتلی با نام انحصاری EXP 100 GT معرفی شده است که مشخصات فنی بسیار بالایی دارد.

این خودرو به یک موتور ۶.۰ لیتری با قدرت ۱.۳۴۰ اسب بخار نیرو تولید می کند که این خودرو را به یک خودرو فوق قدرتی در دنیا تبدیل می کند، شاید از خودتان بپرسید که چرا این خودرو دارای موتور بنزینی می باشد اما الکتریکی نامیده می شود.

دلیل آن وجود پیشرانه تمام الکتریکی می باشد که باعث می شود تا همه این خودرو را تمام الکتریکی نامگذاری کنند، خودروی تمام الکتریکی بنتلی با مشخصات فنی بسیار بالا نشان می دهد که قدرت این خودرو فقط در بخش طراحی نمی باشد و در بخش فنی نیز قدرت بسیار زیاد و فوق العاده ای دارد.

استفان سیلاف مدیر ارشد طراحی بنتلی درمورد طراحی این خودرو گفت: ما این خودرو را بر اساس خودرو های آینده ترسیم کرده ایم و امیدواریم که یکی از بهترین طرح های موجود در بازار باشد و طرفداران شرکت بنتلی نیز از طراحی این خودروی بسیار قدرتمند و زیبا نهایت استفاده را ببرند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودروی تمام الکتریکی بنتلی زیباتر از پورشه تایکان می باشد

تفاوت خودروی تمام الکتریکی بنتلی با پورشه تایکان

اگر به طراحی ها و شکل کلی خودرو های مشابه این شرکت نگاه کنیم قطعا محصولات بنتلی جذابتر از دیگر سری های موجود در بازار های جهانی می باشد، همچنین اگر این خودرو را با پورشه تایکان مقایسه کنیم قطعا بنتلی EXP 100 GT بهتر از سری آلمانی می باشد.

دلیل برتری زیبایی بنتلی به پورشه تایکان این می باشد که بنتلی در طراحی این خودرو از نهایت قدرت خود استفاده کرده است اما پورشه نتوانسته است آن چیزی را که می خواهد را پیاده سازی کند و در نتیجه دچار یک افت بسیار شدید و بازنگری در طراحی خودروی خود شده است.

تولید بنتلی EXP 100 GT به خاطر ساخت باطری های جامد زمان خواهد برد و به احتمال زیاد شاهد عرضه این خودرو تا سال ۲۰۲۵ باشیم که قرار است بعد ساخته شدن باطری های جامد این خودرو برای عرضه جهانی آماده شود و شاهد یک خودروی غول پیکر و با مشخصات بسیار نجومی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر