خودروی جنسیس GV60 اولین کراس اوور برقی کره‌ای رونمایی شد

خودروی جنسیس GV60 اولین کراس اوور برقی کره‌ای رونمایی شد

جنسیس یکی از پیشرو ترین شرکت های تولید کننده خودرو محسوب می‌شود که تلاش بسیار زیادی در بخش تولید داشته است و توانسته بهترین رکورد مورد نظر را به اجرا بگذارد. در نحوه ساخت و همچنین تولید محصولات خود از بهترین کیفیت و عملکرد ممکن به نمایش بگذارد.

کراس اوور جدید این شرکت کره‌ای جزو لوکس ترین های بازار محسوب می‌شود و همچنین اولین خودروی برقی جنسیس به شمار می‌رود که از این ترکیب استفاده کرده است. این شرکت تابحال کراس اوور برقی تولید نکرده بود و این اولین نسخه‌ای به شمار می‌رود که توسط این شرکت انجام گرفته است.

زبان طراحی GV60 بسیار متفاوت تر از دیگر نسخه های موجود در بازار است و به طور کلی شاهد تغییرات اساسی توسط جنسیس هستیم، شباهت زیادی به کراس اوور لامبورگینی دارد اما این بدان معنا نیست که یک طراحی کپی و نسخه برداری شده از شکل کلی نسخه لامبورگینی است.

خودروی جنسیس GV60 از نظر مشخصات فنی نیز شباهت زیادی به نسخه Ioniq 5 دارد که این خودرو در یک ردیف قرار می‌دهد. تفاوت هایی که جنسیس برای این نسخه به وجود آورده بیشتر روی گزینه های هیدرولیکی و همچنین پایش قدرت در تمامی بخش های این خودرو به شمار می‌رود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آینه های جانبی دیجیتال برای اولین بار در خودرو های جنسیس راه اندازی شده است و مورد استفاده قرار خواهد گرفت، این آینه ها دارای قابلیت تغییر زاویه و همچنین قابلیت نمایش برخی ویژگی ها مانند فاصله خودرو با موانع و همچنین وضعیت آب و هوا خواهد داشت که از ویژگی های مثبت این خودرو به شمار می‌رود.

مشخصات فنی خودروی جنسیس GV60

باتری که برای این نسخه در نظر گرفته شده است حدود ۵۸ تا ۷۷ کیلو وات ساعت ارائه خواهد داد. قدرت موتور ۵۷۷ اسب بخار خواهد بود و این یعنی شاهد قدرتنمایی کراس اوور جدید کره‌ای خواهیم بود که با توانایی بسیار بالا و عملکرد مثبت ارائه داده خواهد شد و خروجی جذابی به همراه خواهد داشت.

پلتفرم الکترونیکی در نظر گرفته شده برای این خودرو باعث افزایش قدرت و همچنین ایجاد پایه ثابت قدرت هیدرولیکی موتور خواهد بود و در نهایت شاهد یک کیفیت پایدار برای این نسخه خواهیم بود که جنسیس از خود به نمایش خواهد گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر