خودروی فورد موستانگ Mach-E قوی ترین خودروی فورد

خودروی فورد موستانگ Mach-E قوی ترین خودروی فورد

فورد موستانگ Mach-E 2021 پس از رونمایی در نمایشگاه اتومبیل LA 2019 ، تقریباً در معرض دید ما قرار دارد. برخی شایعات تولید نشان می دهد که تحویل می تواند درست در زمان تعطیلات آغاز شود. اولین مدل الکتریکی که نام موستانگ را بر تن دارد سوار بر آن زیاد است و تاکنون فورد ناامید نشده است. در واقع ، فورد قبل از رسیدن خودرو به نمایندگی ها ، قبلاً قیمت Mach-E را تا ۳۰۰۰ دلار کاهش داده است.

متأسفانه ، ممکن است کمی قبل از رسیدن Mach-E به دست مشتریان ، خبرهای بدی در مورد آن داشته باشیم. یکی از اعضای انجمن Mach-E اطلاعات خلاصه گواهی Mach-E را در وب سایت EPA مشاهده کرده است. اگر این اطلاعات دقیق باشد ، محدوده ذکر شده روی برچسب پنجره ممکن است کمتر از حد انتظار باشد.

فورد Mach-E را با یک باتری استاندارد یا برد طولانی ارائه می دهد ، که باتری دوم به طور قابل توجهی دامنه رانندگی الکتریکی را بهبود می بخشد. اسناد EPA اطلاعات مربوط به باتری برد گسترده در هر دو پیکربندی چرخ دنده عقب و چهار چرخ متحرک را براساس آزمایش چند سیکل SAE J1634 سازمان (MCT) ارائه می دهند. Mach-E براساس داده های MCT با AWD به ۳۳۸.۹ مایل برد تعدیل نشده و با RWD به ۴۱۱.۵ مایل دست می یابد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اما هنوز به حفاری قبر تسلا نپردازید زیرا این اعداد همان چیزی نیست که سازمان حفاظت محیط زیست روی برچسب پنجره می گذارد. پس از انجام برخی از ریاضیات پیچیده EV ، عضو انجمن پیش بینی می کند که Mach-E دارای رتبه بندی ۲۵۰ مایل با AWD یا ۲۸۸ مایل با AWD باشد.

خودروی فورد موستانگ Mach-E

خودروی فورد موستانگ Mach-E

برای یادآوری ، تاکنون ، فورد فقط تخمین های EPA را هنگام نقل قول از Mach-E ارائه داده است. اگر به وب سایت فورد نگاه کنید ، این لیست باتری برد گسترده Mach-E را با ۲۷۰ مایل با AWD و ۳۰۰ مایل با RWD لیست کرده است ، ارقامی که از این پیش بینی های جدید خجالتی هستند.

این اولین باری نیست که می بینیم یک EV دارای رتبه EPA پایین تری از میزان پیش بینی شده است ، زیرا پورشه همچنین هنگام ورود Taycan به ایالات متحده با مشکلات مشابهی از بین می رود.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر