هیوندای النترا N 2021 با طراحی خاص رونمایی می شود

هیوندای النترا N 2021 با طراحی خاص رونمایی می شود

سدان جدید هیوندای با طراحی خاص و زیبای خود نشان از قدرت بسیار بالای محصول را در سال ۲۰۲۱ دارد و گفته می شود تبدیل به یکی از قدرتمندترین سدان های موجود در بین خودرو هایی خواهد بود که در بین خودرو ها وجود خواهد داشت.

طراحی کلی این محصول گفته می شود با یک شکل جدید و ظاهری متفاوت نسبت به دیگر محصولات این سری عرضه خواهد شد و گفته می شود این خودرو تبدیل به یکی از خاص ترین خودرو های موجود در بازار های جهانی خواهد بود که از سوی شرکت ژاپنی ساخته خواهد شد.

النترا که خود یک سری قدرتمند بوده است با اضافه شدن زیر مجموعه N یک بخش دیگر در شرکت هیوندای راه اندازی شده است که انتظار می رود شاهد خودرو هایی با قدرت بسیار بالا و البته کارآمد از سوی این شرکت ژاپنی برای سال جدید باشیم.

هیوندای النترا N 2021 با موتور ۲.۰ لیتری و با قدرت ۱۴۷ اسب بخار تبدیل به یکی از بهترین و خاص ترین حالات ممکن در بین سدان های موجود در بین خودرو های موجودی در این دسته در بازار های جهانی خواهد بود که باعث می شود تا شاهد قدرت ترکیبی خاصی از این خودرو باشیم.

مهم ترین بخش این سری طراحی آن می باشد که با یک شکل کلی خاص و ظاهری متفاوت عرضه خواهد شد که تا بحال در هیچکدام از سری های این محصول وجود نداشته است و به گفته ای برای اولین طراحی و ساخته شده است و بهترین طراحی هیوندای را یدک می کشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هیوندای النترا N 2021 با طراحی خاص رونمایی می شود

هیوندای النترا N 2021

هنوز مشخصات کاملی از شکل ظاهری این خودرو منتشر نشده است اما با منتشر شدن برخی از رندر ها می توان شکل این خودرو را حدس زد که واقعا شکل کلی بسیار زیبا و خاصی را به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث می شود تا زیباترین هیوندای را شاهد باشیم.

رسانه های زیادی درمورد این خودرو اظهار نظر کرده اند و هرکدام به نوعی به تعریف و تمجید آنها پرداخته اند و گفته می شود ما برای اولین شاهد یک خودروی زیبا میان دیگر سری های اسپورتی و سوپر اسپورتی شرکت ژاپنی هیوندای بوده ایم.

گفته می شود این خودرو در رنگبندی های متفاوتی عرضه خواهد شد که در رندر ها فقط شاهد رنگ های آبی روشن و آبی تیره بوده ایم که گفته می شود به رنگ های قرمز و زرشکی نیز کشیده شود و شاهد اضافه شدن رنگ های متفاوتی نیز باشیم.

هنوز مشخصات کاملی از این خودرو منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که هیوندای در طراحی و ساخت این خودرو از کدام فناوری های موجود بهره مند خواهد بود که تا بهترین خودروی خود را برای سال ۲۰۲۱ آماده فروش و عرضه کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر