خودرو آفرود Lordstown موتورز رونمایی شد

خودرو آفرود Lordstown موتورز رونمایی شد

قطعا یک خودرو آفرود قابلیت های منحصر به فردی نسبت به خودرو های معمولی دارد، شاسی بلند و طراحی عجیب و زشت تر نسبت به دیگر خودرو ها دارد، اما این بار شاهد یک خودرو آفرود با ظاهری جذاب و شیک در کنار قطعات فنی بسیار جالب و قابل توجه هستیم.

شرکت Lordstown اولین خودروی آفرود با سوخت الکتریکی را رونمایی کرد، نوع ساختار و بهره گیری از سوخت برقی از مزیت های قابل توجه این خودرو به شمار می‌رود که این شرکت در دستور کار خود قرار داده است و ترکیب بسیار هوشمندانه ای ایجاد کرده است.

حالت های به وجود آمده برای این شرکت در بهترین سطح قرار دارد و همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، طراحی جدید در کنار ترکیب بسیار زیبای بدنه و نوع ساخت هستیم که در کنار قدرتمند بودن خودرو زیبایی و ظرافت بسیار بالایی از خود به نمایش می گذارد.

خودرو آفرود Lordstown موتورز برای اولین بار به بازار اروپا عرضه خواهد شد و در تعداد محدودی به فروش خواهد رسید، بعد از آن بازار ایالات متحده هدف اصلی این شرکت برای فروش این نسخه از خودرو های خود خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخش فنی و قطعات استفاده شده در این خودرو به طور رسمی فاش نشده و شرکت اعلام کرده طی یک مراسمی تمامی اطلاعات و قابلیت های جامع و دیگر این خودرو را به نمایش خواهد گذاشت و می‌توان گفت ترکیب بسیار هوشمندانه و ایده آل از خود به نمایش خواهد گذاشت.

خودرو آفرود Lordstown موتورز

خودرو آفرود Lordstown موتورز

توانایی خودرو های آفرود در نوع ساختار و مشخصات فنی نیز قابل توجه بوده و همیشه جزو سری خودرو هایی بوده است که طرفداران بسیار زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده و با قدرت بسیار بالایی که در بخش فنی دارد همیشه در مسیر های سخت و ناهموار حرف اول را زده است.

حالا این شرکت با نوآوری در ساخت و قطعات داخلی و اضافه کردن سوخت الکتریکی نسل جدید خودرو های آفرود را طراحی و تولید کرده است و انتظار می رود در سال های آینده شرکت های زیادی با وارد شدن به این حوضه باعث افزایش کیفیت و کارایی این محصول فوق العاده باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر