خودرو استون مارتین valkyrie در جاده دیده شد

خودرو استون مارتین valkyrie در جاده دیده شد

کمتر خودروسازی پیدا می شود که دست به تولید خودروی سوپر اسپورت نزده است و شاید می توان گفت تمامی شرکت های تولیدکننده خودرو حداقل یک خودرو سوپر اسپورت را تولید کرده اند، استون مارتین نیز از این استثنا جدا نیست و جزو این شرکت ها می باشد.

این شرکت بریتانیایی که یکی از برترین تولیدکنندگان خودرو های سوپر اسپورت می باشد در سال گذشته خودروی valkyrie را رونمایی کرد که یک خودروی هایپرکار محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی را برای خود اختصاص داده است.

هنوز قیمت اولیه و زمان عرضه این خودرو مشخص نشده است و فقط نسخه اولیه آن به نمایش درآمده است، این خودرو که در کشور انگلیس ساخته شده است در برخی از جاده های این شرکت دیده شده است و شاهد قدرت نمایی این غول بریتانیایی که با مشخصات فنی بالا عرضه شده را مشاهده می کنیم.

خودرو استون مارتین valkyrie با مشخصات فنی بسیار بالایی عرضه شده است و دارای امکانات بسیار فوق العاده و خاص می باشد که گفته می شود فقط برای افراد پولدار و حرفه ای ها ساخته شده است که می توانند از رانندگی با این ماشین لذت ببرند.

این خودرو به یک موتور ۶.۰ لیتری مجهز شده است که حدودا ۱۱۶۹ اسب بخار نیرو تولید می کند که باعث می شود تا شاهد قدرتنمایی بسیار فوق العاده این خودرو باشیم که با تولید نیوری ۶۶۳ پوند گشتاور به یکی از غول های موجود در بازار خودرو تبدیل شود که هیچ رقیبی نخواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو استون مارتین valkyrie در جاده دیده شد

قدرت نمایی خودرو استون مارتین valkyrie

این خودرو به خاطر وزن بالا شتابگیری متوسطی دارد ولی با این حال شاهد قدرت شتابگیری بسیار بلایی از این خودرو هستیم که باعث می شود تا شاهد این باشیم که این خودرو سرعت ۰تا ۶۰ را در سه ثانیه سپری می کند که اگر وزن این خودرو کم این عدد کمتر میشد.

حداکثر سرعت این خودرو بالاتر از ۲۰۰ مایل بر ساعت می باشد که تخمین زده می شود که حدودا برابر با ۳۸۰ کیلومتر بر ساعت یا بیشتر از آن باشد که بسیار فوق العاده خواهد بود، از این خودرو فثط ۱۵۰ عدد ساخته خواهد شد و برای افراد پولدار به فروش خوهد رسید.

چون قیمت این خودرو طبق گفته ها بالاتر از ۳ میلیون دلار خواهد بود که به طور شگفت انگیزی گران می باشد و در این شک نیست که فقط افراد پولدار می توانند از آن استفاده کنند و بتوانند به بهترین نحو ممکن از آن استفاده و رانندگی کنند.

شرکت بریتانیایی استون مارتین اعلام کرده است فروش این خودرو از اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و هنوز مشخص نیست پیش فروش خواهد شد و یا به صورت مستقیم برای بازار های جهانی عرضه خواهد شد تا کاربر بتواند برای خریداری آن اقدام کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر