خودرو الکتریکی آئودی e-tron GT رونمایی شد

خودرو الکتریکی آئودی e-tron GT رونمایی شد

شرکت آلمانی آئودی از خودروی الکتریکی خود رونمایی کرد و شاهد طراحی و نوع ساخت بسیار جذاب و هوشمندانه هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و می توان گفت شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار مناسب هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

اتفاقاتی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و شاهد به وقوع پیوستن حالت هایی هستیم که این شرکت بزرگ توانسته برای نسل جدید خودرو های خود به وجود بیاورد و عملکرد قابل توجه و بسیار حرفه ای داشته باشد و خروجی مناسب و هوشمندانه ای ثبت کند.

این نسخه از خودرو های آئودی از نظر طراحی و ساخت در کیفیت بسیار بالایی قرار دارد و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسبی هستیم که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و توانایی های هوشمندانه این شرکت در سطح بالایی قرار خواهد گرفت.

خودرو الکتریکی آئودی e-tron GT از مشخصات فنی قابل قبول و مناسبی برخوردار است و می توان گفت این شرکت توانسته ترکیب خوبی برای این نسخه فراهم کند، طراحی جذاب به همراه نوع ساخت از جمله قابلیت هایی است که این شرکت توانسته در بالاترین سطح از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری سوخت الکتریکی به همراه طراحی جذاب و شکل ظاهری فوق العاده این ماشین بهترین حالت را فراهم کرده و می توان گفت آئودی ترکیب بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و می توان گفت اتفاقات بسیار بزرگی از سوی این شرکت برای کاربران و نسل خودرو محسوب می شود.

خودرو الکتریکی آئودی e-tron GT

در این خودرو شاهد خروجی موتور ۶۳۷ اسب بخار هستیم که نسبت به دیگر خودرو های آئودی در سطح قابل قبولی قرار دارد و این شرکت توانسته بهترین ترکیب و حالت ممکن را از خود به نمایش بگذارد و شاهد اتفاقاتی هستیم که این شرکت را سطح مناسب قرار دهد.

استفان هرویگ با بخش بازاریابی آئودی ، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی به خبرنگاران گفت. “صدا باید آرامتر باشد ، اما مطمئناً ما تمام موارد قانونی را پر می کنیم. اما وقتی راننده تصمیم گرفت پدال گاز را فشار دهد ، نه تنها پویا تر خواهد بود بلکه صدا نیز باید پویاتر باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر