خودرو الکتریکی سونی به خط تولید وارد شد

خودرو الکتریکی سونی به خط تولید وارد شد

شرکت سونی در رویداد CES ۲۰۲۰ یک حرکت بسیار فوق العاده و جذابی از خود به نمایش گذاشت که واقعا کاربران و خبرنگاران را به حیرت وا داشت و ما برای اولین بار شاهد ساخت خودروی برقی از سوی شرکت سونی بوده ایم که واقعا جالب و عجیب بود.

این سورپرایز واقعا بسیار عجیب و خاص بود که شرکت سونی برای این رویداد در نظر گرفته بود و از طرفی هم حالا شاهد عرضه این خودرو به کشور های مختلف در دنیا هستیم که وارد خط تولید می شود و به تولید انبوه خواهد رسید.

تست های اولیه این خودرو انجام گرفته و با موفقیت کامل انجام گرفته و از طرفی هم شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص هستیم که این شرکت به طور کلی این شکل را به وجود آورده است و یک اتفاق بسیار عجیب و خاص را از این خودرو شاهد هستیم.

خودرو الکتریکی سونی با قابلیت های بسیار زیاد و با فناوری هایی که در سیستم خود دارد باعث شده تا شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل باشیم که می تواند خبر از حالت های بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری باشیم.

حالتی که شرکت سونی برای این خودرو ایجاد کرده است نشان می دهد ادغام فناوری های نوین با خودرو های بروز می تواند یک ترکیب بسیار عالی و جذاب از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری باشد که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
خودرو الکتریکی سونی

خودرو الکتریکی سونی

نام انحصاری این خودرو Vision-S می باشد که سونی تست های اولیه را بر روی این خودرو انجام می دهد و گفته می شود در حال مثبت شدن تمامی تست های موجود می باشد که نشان می دهد تا شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص خواهیم بود که این شرکت باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاص می باشد.

سونی می خواهد با این روش بازار خود را گسترش دهد و همین کافی است تا شاهد ادغام فناوری با خودرو باشیم که حاصل این کار خودروی جدید شرکت سونی می باشد که به احتمال زیاد تا سال آینده شاهد عرضه مستقیم این خودرو به بازار جهانی باشیم.

هدف اصلی شرکت سونی فقط به دست آوردن بازار های جهانی با تنوع محصول بسیار بالا می باشد که اتفاقات بسیار عجیب و خاصی را از خود به نمایش می گذارد که می توان گفت بهترین حالت ممکن و بسیار جالب از سوی این شرکت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر