خودرو ایندی با هوش مصنوعی رونمایی شد

خودرو ایندی با هوش مصنوعی رونمایی شد

چالش خودمختار ایندی نشان داد که دانشگاه های شرکت کننده خودرو باید در اکتبر ۲۰۲۱ برنامه ریزی و مسابقه دهند: اتومبیلرانی Dallara IL-15. IAC این خبر را در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود برای CES 2021 اعلام کرد ، جایی که همچنین میزبان مباحثی در مورد تجاری سازی وسایل نقلیه خودکار و فناوری در اتومبیلرانی بود.

این رقابت که دارای یک جایزه ۱.۵ میلیون دلاری است ، دانشگاه ها را به چالش می کشد تا الگوریتم های AI را بسازند که بتواند یک IL-15 را که دارای سخت افزار و کنترل هایی است که امکان اتوماسیون را فراهم می کند ، تأمین کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در سال ۲۰۲۰ ، IAC اعلام کرد که ۳۷ دانشگاه از ۱۱ کشور برای شرکت در مسابقات ثبت نام کرده اند ، تیم هایی متشکل از اعضایی با تخصص متفاوت هستند. شرکت کنندگان در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین کارشناسان دانشکده و صنعت در زمینه هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و رباتیک حضور دارند.

برای برنده شدن ، اتومبیل مجهز به هوش مصنوعی آنها باید بتواند در مسابقه ۲۰ دور در دور بیضی ۲.۵ مایل Indianapolis Motor Speedway ، سایر شرکت کنندگان را شکست دهد. تیم برنده ۱ میلیون دلار دریافت خواهد کرد ، در حالی که بقیه کیف پول قبل از رویداد اصلی در ماه اکتبر به برندگان مسابقه هکاتون و شبیه سازی می روند.

خودرو ایندی با هوش مصنوعی

یکی از بنیانگذاران IAC ، سباستین ترون ، مدیرعامل کیتی هاوک و برنده مسابقه بزرگ چالش DARPA 2005 است ، که همچنین یک رقابت برای وسایل نقلیه خودمختار بود. هدف این چالش “الهام بخشیدن به بهترین و درخشان ترین دانشگاه ها در سراسر جهان برای پیشرفت فناوری است که می تواند سرعت تجاری سازی وسایل نقلیه کاملاً مستقل و استقرار سیستم های پیشرفته کمک راننده را افزایش دهد.” علاوه بر این ، امید این است که این رویداد بتواند “آگاهی عمومی را از تأثیر تحول آفرینی که اتوماسیون می تواند برای بهبود ایمنی و عملکرد خودرو داشته باشد” افزایش دهد.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر