خودرو بیوک Encore GX 2021 : طراحی خاص و جذاب

خودرو بیوک Encore GX 2021 : طراحی خاص و جذاب

شرکت بیوک ستاره سال های نه چندان دور صنعت خودروسازی می باشد که با فروش محصولات خود در یک بازه زمانی به یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده خودرو تبدیل شد و نام خود را در بخش فروش جهانی جاودانه کرد.

این شرکت برای اینکه از رقبای خود عقب نماند با یک خودروی جدید آمده است که نشان از رقابت بسیار سر سخت رقبا با این شرکت آمریکایی دارد که قطعا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاصی در صنعت خودروسازی در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود.

این شرکت تصمیم گرفته است با طراحی یک SUV زیبا و قدرتمند وارد رقابت با رقبای قدرتمندی همچون فورد و مرسدس بنز آلمانی شود که برای خودشان یک حکومت بسیار قدرتمندی را در حوزه خودروسازی به دست آورده اند و آنرا به راحتی از دست نمی دهند.

خودرو بیوک Encore GX 2021 با طراحی بسیار خاص و زیبایی بهره می برد که در نگاه اول شیفته برخی از ویژگی های این خودرو جذاب خواهیم شد که به طور کامل طراحی و ساخته شده است و یک احساس خوبی را منتقل می کند.

این محصول دارای قابلیت های بسیار جذاب زیادی می باشد که واقعا در حد یک خودرو در این سطح واقعا جذاب و خاص محسوب می شود، استفاده از اپل CarPlay و Android Auto برای سیستم داخلی خودرو باعث می شود تا شاهد اتفاقات جذابی در بخش داخلی خودرو برای نرم افزار های استفاده شده مانند GPS و دیگر مشخصات نرم افزاری جذاب.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو بیوک Encore GX 2021 : طراحی خاص و جذاب

مشخصات خودرو بیوک Encore GX 2021

شرکت بیوک در طراحی کلی خودروی انکور بهترین تکنولوژی ها را به کار گرفته است و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و خاصی باشیم که از شکل کلی این خودرو می توان به دست آورد که از طراحی بسیار جذابی در شکل کلی این خودرو بهره برده شده است.

در این شکی نیست که طراحی این خودرو بسیار جذاب و خاص می باشد و از بهترین تکنیک های طراحی برای شکل ظاهری این خودرو بهره برده شده است، اما مهم تر از بخش بیرونی خودرو قسمت داخلی آن یعنی بخش فنی خودرو بیوک انکور ۲۰۲۱ می باشد.

نسخه ۲۰۲۰ این خودرو در تمامی نمایندگی های رسمی بیوک به فروش می رسد و به نظر می رسد قرار است یک رکورد فروش بسیار قوی و قابل توجه را به ثبت برساند. این نسخه با قیمت نهایی ۲۵.۰۹۵ هزار دلار به فروش می رسد که قیمت مناسبی نیز به همراه دارد.

نسخه ۲۰۲۱ این خودرو با یک موتور ۱.۳ لیتری و با تولید نیروی ۱۵۵ اسب بخار همراه خواهد بود، همچنین این خودرو به تولید ۲۳۶ نیوتون نیرو مجهز خواهد بود که با یک جعبه دنده ۹ سرعته خودکار همراه خواهد بود که قدرت و سرعت سیستم را به طور شگفت انگیزی افزایش می دهد. باید منتظر ماند و دید که آیا بیوک می تواند با این خودرو وارد رقابت حساس و جذاب SUV ها شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر