خودرو بی ام و M5 2021 با ظاهر جدید وارد بازار می شود

خودرو بی ام و M5 2021 با ظاهر جدید وارد بازار می شود

شرکت آلمانی بی ام و در نظر دارد تا به زودی محصولات جدیدی از سری محصولات خود را رونمایی کند و نسخه M5 این شرکت که رندر و برخی از تصاویر آن در اینترنت منتشر شده بود شاهد حالتی بسیار جذاب و فوق العاده برای این خودرو هستیم.

آلمانی ها در ساخت مجدد این خودرو توانسته اند به بهترین شکل ممکن طراحی جدیدی را بر روی این خودرو راه اندازی کنند تا شاهد یک خودرو با قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت در بخش طراحی و شکل کلی باشیم.

طراحی بسیار خاص و جذاب و البته قدرتمند از ویژگی های بسیار بارز این خودرو محسوب می شود که شرکت آلمانی به بهترین شکل ممکن توانایی اجرایی کردن این حالت را داشته است که بتواند یک خودرو با قابلیت های بسیار زیاد را راهی بازار های جهانی بکند.

خودرو بی ام و M5 2021 قرار است با شکل کلی متفاوت و جداگانه نسبت به نسخه اصلی خود راهی بازار های جهانی شود، شرکت آلمانی BMW برخی از تصاویر خودروی ارتقای یافته جدید را منتشر کرده است که شاهد تفاوت های زیادی نسبت به نسخه قبلی این خودرو بوده ایم.

کشیده شدن شکل کلی و طراحی مجدد سپر جلویی خودرو از مهم ترین نکات طراحی این خودرو می باشد که به بهترین شکل ممکن باعث می شود تا خودرویی متفاوت تر نسبت به هم نسل های خود داشته باشد و در کل شاهد خودرویی بسیار جذاب و فوق العاده خواهیم بود.

خودرو بی ام و M5 2021

ورودی های هوای خودرو در دو طرف سپر قرار دارد و چراغهای LED در کنار آنها وجود دارد که نسبت به ورودی های هوا بسیار باریک تر هستند، طراحی جدید بی ام و M5 ظاهری مدرن و جذابی به آن می دهد و شاهد خودرویی بسیار جذاب و عالی هستیم.

درب های کناری به همراه کاپوت و دیگر بخش ها نشان دهنده شکل کلی این خودرو در بخش تغییرات و طراحی نهایی می باشد که نشان دهنده اتفاقات و حالت های بسیار متنوع و جذابی از سوی شرکت آلمانی بی ام و خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مانند سری M5 فضای داخلی این خودرو نیز با یک نمایشگر ۱۲ اینچی همراه می باشد که دارای صفحه نمایش لمسی به همراه پشتیبانی از سیستم عامل های کارپلی اپل و اندروید می باشد که تمامی آپدیت های آنرا به صورت اتوماتیک دریافت می کند.

استفاده از صندلی های چرمی به همراه شکل کلی جذاب و استفاده از آلومینیوم ضد زنگ برای بخش های کناری آن یک شکل کلی جذابی را به این خودرو اهدا کرده است که ما را به حیرت وا می دارد و یک خودروی بسیار جذاب و فوق العاده ای شاهد هستیم.

مشخصات فنی BMW M5 2021

حالا رسیدیم به بخش فنی و مشخصات داخلی این خودرو که بسیار جذاب و قدرتمند می باشد و ما شاهد استفاده از بهترین حالت طراحی برای خودرو بی ام و M5 2021 هستیم که در کل باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب می باشد.

در زیر کاپوت این ماشین شاهد استفاده از یک موتور ۴.۴ لیتری هستیم که به همراه مدل توربو V8 به کار گرفته شده است و دارای قدرت ۶۰۰ اسب بخار می باشد که این خودرو را به یک غول بسیار جذاب و فوق العاده جذاب میان دیگر خودرو ها تبدیل می کند.

این خودرو سرعت صفر تا ۶۰ تا فقط در ۳.۲ ثانیه سپری می کند که نشان دهنده قدرت بسیار بالای این خودرو در شتابگیری می باشد که نسبت به نسخه های قبلی خود بسیار بالا و قدرتمند می باشد و یک حس خوبی را برای رانندگان این خودرو به وجود می آورد.

مدل دیگر این خودرو با همان موتور اما با قدرت ۶۱۷ اسب بخار عرضه خواهد شد که تفاوت های زیادی در بخش ظاهری با یکدیگر نخواهند داشت و تنها تفاوت این دو مدل در بخش فنی خواهد بود که آن هم بسیار زیاد نمی باشد و تفاوت چندانی نیز نخواند داشت.

این خودرو با قیمت اولیه ۱۰۳ هزار دلار برای نسخه اولیه و قیمت ۱۱۱ هزار دلار برای نسخه دوم در نظر گرفته شده است و شرکت آلمانی امیدوار است بتواند فروش مناسبی مانند نسخه های قبلی این خانواده به همراه داشته باشد و شاهد یک ترکیب بسیار فوق العاده خاص از سوی این شرکت خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر