خودرو تسلا مدل ۳ جدید دارای شارژر بی سیم موبایل می باشد

خودرو تسلا مدل ۳ جدید دارای شارژر بی سیم موبایل می باشد

شرکت تسلا برای خودرو های خود از فناوری های جدید و بروز استفاده کرده و ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای در خودرو های جدید این شرکت بوده ایم که با فناوری های قدرتمند و بروز ساخته شده اند که قابلیت های بسیار جذابی به همراه دارند.

برخی از کاربران اعلام کرده اند در نسخه مدل ۳ تسلا شاهد یک فناوری جدید قابل توجه از سوی این شرکت آمریکایی بوده است که به کاربر این اجازه را می دهد که با استفاده از فناوری شارژ بیسیم گوشی های هوشمند را در یک بخش متفاوت شارژ کند.

همچنین این باکس ها دارای پورت های USB-C می باشند که به کاربر این اجازه را می دهد نسبت به هر گوشی خود از یک کابل مناسب استفاده کند و گوشی هوشمند خود را شارژ کند که قابلیتی بسیار جذاب و کاربردی از سوی تسلا می باشد.

خودرو تسلا مدل ۳ جدید در اولین سری برای کشور ایالات متحده آماده شده است و بعد از چند ماه به بازار های اروپا نیز راه خواهد یافت و باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار گوناگون و متنوعی از سوی این شرکت باشیم.

تسلا قصد دارد با اضافه کردن آپشن های مختلف به ماشین های خود طراوت خاصی به نسل جدید ماشین های خود بدهد و نسبت به بازار های جهانی فروش مناسبی داشته باشد و در نهایت شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و عالی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو تسلا مدل 3 جدید دارای شارژر بی سیم موبایل می باشد

خودرو تسلا مدل ۳ جدید

شاید این حالت یک ویژگی کوچک به نظر برسد اما تسلا در ساخت این خودرو و این سری بهترین فناوری های موجود را به کار گرفته و ما شاهد اتفاقات و حالت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای این نسل از خودرو های تسلا بوده ایم.

تسلا مدل ۳ نسبت به رقبای خود در بازار های جهانی طرفداران بسیار زیادی دارد و به نوعی می توان گفت یک خودروی محبوب نسبت به دیگر خودرو ها در این رده می باشد که تسلا توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت را در این بخش خود رعایت کند.

علاوه بر حالت های متفاوت و جذاب از سوی این شرکت شاهد کیفیت بسیار بالا و قدرت این خودرو بوده ایم که واقعا یک حالت بسیار جذاب و فوق العاده ای برای کاربران به وجود می آورد که یک حالت بسیار خاص عالی محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر