خودرو تمام الکتریکی شورولت K5 Blazer-E رونمایی شد

خودرو تمام شورولت K5 Blazer-E رونمایی شد

با نزدیک شدن به نمایشگاه خودرو SEMA امسال که در اواخر سال ۲۰۲۰ به طور آنلاین برگزار خواهد شد، شاهد اتفاقات جذابی از سوی شرکت های تولید کننده خودرو هستیم که با رونمایی خودرو های جدید قبل از نمایشگاه به جذابیت های این رویداد اضافه می کنند.

نام تجاری این رویداد SEMA360 خواهد بود از امسال با این نامگذاری برگزار خواهد شد، جدیدترین خودرویی که در این رویداد معرفی خواهد شد خودروی شورولت K5 Blazer-E می باشد که سال ساخت اولین نسخه آن به سال ۱۹۷۷ باز می گردد.

این وسیله نقلیه نسبت به نسخه اولیه خود از سوخت الکتریکی بهره مند خواهد بود و این یعنی شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و خاص از سوی شورولت برای بازار های جهانی و مخصوصا این خودروی بسیار جذاب خواهیم بود که در بخش طراحی با ظاهر فوق العاده هیجان انگیز برخوردار خواهد بود.

خودرو تمام الکتریکی شورولت K5 Blazer-E با ظاهر قدیمی و نوستالژیک خود باعث می شود تا شاهد یک ترکیب بسیار مناسب با فناوری های جدید بر روی این خودرو باشیم که از طرف شرکت قدرتمند شورولت برای بازار های جهانی آماده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این خودرو دارای قابلیت های متنوع و بسیار جذاب خواهد بود و همچنین شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و همچنین جذاب از سوی شورولت خواهیم بود که برای این خودرو در نظر گرفته است و از مشخصات فنی بالایی نیز برخوردار خواهد بود.

خودرو تمام الکتریکی شورولت K5 Blazer-E

خودرو تمام الکتریکی شورولت K5 Blazer-E

قدرت تولید شده از موتور این خودرو ۴۵۰ اسب بخار می باشد که با یک گیربکس فنی و آماده از سوی شورولت طراحی و ارائه داده می شود، همچنین شاهد قابلیت های مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند برای این خودرو خواهیم بود.

گیربکس سه سرعته اتوماتیک و یک موتور V8 به جذابیت های بسیار زیاد این خودرو اضافه می کند که در رویداد جدید بین المللی خودرو شاهد این یک خودرو بسیار ایده آل و فوق العاده خواهیم بود که می تواند به بهترین حالت ممکن راه اندازی و ایجاد شود.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر