خودرو تویوتا GR 2022 با موتور بزرگتر رونمایی شد

خودرو تویوتا GR 2022 با موتور بزرگتر رونمایی شد

سری خودرو های سوبارو GR تویوتا جزو محبوب ترین و البته پر فروش ترین خودرو هایی هستند که این شرکت ژاپنی تولید می کند و در کنار عملکرد مثبت و نحوه تولید ایده آل این شرکت در سطح قابل قبول و بسیار حرفه ای قرار خواهد گرفت و قطعا خروجی جذابی خواهد داشت.

تویوتا نسخه GR 2022 را معرفی و رونمایی کرد که بتواند از این طریق به سری جدید خود برسد و در کنار عملکرد مثبت شاهد به وقوع پیوستن حالت های هوشمندانه و بسیار کاربردی از سوی این شرکت هستیم که ارائه داده خواهد شد و خروجی جذاب و کاربردی به همراه خواهد داشت.

موتور بزرگ این خودرو برای این نسخه بسیار قابل توجه است و بیشتر از بقیه به چشم میخورد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاص برای این شرکت خواهد شد و قطعا در ایده آل ترین و همینطور در بهترین کیفیت ممکن ارائه داده خواهد شد.

خودرو تویوتا GR 2022 دارای موتور توربو دوقلو با حجم ۲.۴ لیتر است که با قدرت موتور ۲۲۸ اسب بخار ترکیب شده تا خروجی هوشمندانه و بسیار ایده آل را به دست بیاورد و در ایده آل ترین حالت ممکن یک خروجی هوشمندانه برای این سری محسوب شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در این نسخه شاهد افزایش کیفیت کلی و قدرت موتور هستیم که تویوتا توانسته نسبت به سوبارو حدود ۳۰ درصد افزایش دهد و همین موضوع در بخش شتابگیری و افزایش سرعت برای GR 2022 متفاوت تر خواهد بود و در کل عملکرد و خروجی هیجان انگیزی به ثبت خواهد رساند.

خودرو تویوتا GR 2022 با موتور بزرگتر

خودرو تویوتا GR 2022 با موتور بزرگتر

علاوه بر مشخصات سخت افزاری، طراحی و دیزاین داخلی نیز به بهترین شکل ممکن انجام گرفته و ترکیب بسیار جذابی به همراه خواهد داشت که این شرکت در بالاترین سطح ممکن به اجرا خواهد گذاشت و شاهد به وقوع پیوستن حالت های هوشمندانه و مناسب از سوی تویوتا هستیم.

فناوری اوپتیک و استفاده از تکنولوژی های جدید در نوع ساختار خودرو های اسپورت باعث افزایش عملکرد مثبت تویوتا نسبت به رقبای خود شده و قطعا نسبت به حالت های اولیه عملکرد و اتفاقات بسیار کاربردی و فوق العاده هوشمندانه ای خواهد داشت و در این بین عملکرد متفاوتی ارائه خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر