خودرو جنسیس G80 2021 رونمایی شد

خودرو جنسیس G80 2021 رونمایی شد

با وجود اینکه رویداد خودرو ژنو ۲۰۲۰ بخاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد، اما باز شرکت هایی وجود دارند که برنامه زمانی خود را به تعویق نینداختند و شاهد عرضه و رونمایی خودرو ها توسط شرکت های مختلف به صورت اختصاصی خود شرکت تولیدکننده بوده ایم.

یکی از این شرکت ها جنسیس می باشد، این شرکت کره ای قرار بود با سری G80 در رویداد ژنو حضور یابد که بعد از لغو شدن رویداد روی به هیچ برنامه خاصی نیاورد و به صورت اختصاصی خودروی خود را رونمایی کرد و آنرا به معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

این خودرو از طراحی بسیار خاص و جالب توجه بهره مند می باشد و به طور کلی می توان گفت ترکیب یک خودروی اسپورتی و کلاسیک می باشد که یک طراحی عجیب و خاصی را ایجاد کرده است که هم می توان در مراسمات رسمی استفاده کرد و هم برای استفاده معمول بسیار جالب می باشد.

این شرکت کره ای با طراحی خودرو جنسیس G80 2021 رسما به جنگ با سدان ساز های معتبر دنیا یعنی آلمانی ها و ژاپنی ها برخواسته است و قطعا این خودرو با ماشین های شرکت هایی همچون مرسدس بنز و تویوتا مقایسه خواهد شد که رقابت را به اوج خود خواهد رساند.

این شرکت ها در طراحی خودرو های سدان بهترین حالت ممکن را در بر دارند و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از این شرکت باشیم که تابحال وجود داشته است و می توان گفت یک محصول رقابتی بسیار حساس و خاصی را در حال مشاهده کردن هستیم.

خودرو جنسیس G80 2021

طراحی بیرونی خودرو به طور خاصی انجام گرفته است و ما شاهد این بوده ایم که این شرکت توانایی این را داشته است از بهترین ترکیب های موجود برای طراحی بیرونی خودرو استفاده کند که در این خودرو نیز این بخش را رعایت کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یکی دیگر از بخش های مهم در این مورد طراحی داخلی این خودرو می باشد که با شکل فوق العاده جذابی طراحی و ساخته شده است و این شرکت کره ای بهترین تکنولوژی های موجود در بخش الکتریکی را در این خودرو به کار برده است تا جای هیچ سوالی باقی نماند.

استفاده از تکنولوژی های روز و سیستم عامل خودرو باعث شده است تا شاهد پیشرفت فوق العاده این خودرو نسبت به نسخه های قبلی این شرکت باشیم، همچنین استفاده از قطعات فنی نیز یکی دیگر از قابلیت های بسیار خاص و جذاب خودرو جنسیس G80 2021 محسوب می شود.

در قسمت جلویی خودرو شاهد اتفاقات بسیار جالب و خاصی هستیم که شرکت کره ای به بهترین نحو ممکن توانسته است آنرا انجام دهد و به نوعی شاهد این بوده ایم که این خودرو از صفحه نمایش با پد جداگانه بهره مند شده است و برای سرگرمی نیز برنامه هایی را برای خود به ارمغان آورده است.

مشخصات فنی جنسیس G80 2021

خودرو جنسیس G80 2021 از قدرت فنی بسیار بالایی بهره می برد و برای یک خودرو در این سطح بسیار مناسب و خاص می باشد، در این خودرو شاهد به کارگیری یک موتور توربو شارژ با حجم ۲.۵ لیتری هستیم که با قدرت ۳۰۴ اسب بخار کار می کند.

همچنین این خودرو دارای نیروی گشتاور ۳۱۱ پوند می باشد که یک خودروی بسیار خوبی را برای رانندگی در حالات معمولی و در جاده های بسیار مسطح برای راننده فراهم می کند و مشکل خاصی در رانندگی با این خودرو از لحاظ فنی وجود نخواهد داشت.

این خودرو یک نسخه ارتقا یافته دیگری دارد که با تولید نیروی ۳۹۱ اسب بخار قدرت و سرعت و شتابگیری بسیار بالا را ارائه می دهد که بسیار خاص و جالب می باشد و باید منتظر ماند و دید که آیا خودرو جنسیس G80 2021 می تواند در بازار های جهانی فروش مناسبی را به ثبت برساند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر