خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک رونمایی شد

خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک رونمایی شد

شرکت جگوار با رونمایی محصولات خود در بازار های جهانی همیشه نشان از موفقیت خود را داشته و این بار نیز با معرفی یک خودرو در یک سری قدرتمند باز هم توانایی خود را در نوع و ساخت خودرو های سوپر اسپورت و نسل جدید به نمایش گذاشته است.

سری F-Type جزو قدرتمندترین نسخه های بازار محسوب می شود که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و خروجی قابل قبول و بسیار خوبی را به همراه داشته و قطعا در ارائه حالت های خاص شاهد عملکرد مثبت و بسیار جذاب از سوی شرکت جگوار خواهیم بود.

اتفاقاتی که شرکت جگوار توانسته از خود به نمایش بگذارد در بهترین شرایط قرار داده شده است و حالت های ایجاد شده در بهترین روند خود قرار داشته است و قطعا به دست آوردن حالت های هوشمندانه و بسیار خاص از سوی جگوار به نمایش گذاشته خواهد شد.

مشخصات خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک

خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک عضو جدید سری F-Type است که از سال ۲۰۱۸ توسط شرکت جگوار ساخته شده است و همین موضوع باعث افزایش قدمت این سری از خودرو های شرکت جگوار شده است که در راستای به دست آوردن اتفاقات خاص انجام خواهد گرفت.

ارائه قابلیت های خاص و هوشمندانه در دستور کار این شرکت قرار گرفته است و همین موضوع باعث ایجاد قابلیت و حالت های هوشمندانه بوده است و جگوار اعلام کرده است فروش رسمی این نسخه به زودی در اروپا و ایالات متحده آغاز خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مشخصات خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک

مشخصات خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک

در این نسخه شاهد بهره گیری از یک موتور توربو V8 هستیم که در نسل قبلی این خودرو نیز وجود داشت و به همراه یک موتور ۲.۰ لیتری ارائه داده شده است که ترکیب هوشمندانه و بسیار مناسبی را از خود به نمایش گذاشته است و خروجی قابل توجهی را به نمایش می گذارد.

بعد از مشخصات فنی به بخش ظاهری این خودرو میرسیم که یک شاهکار دیگر از سوی جگوار به نمایش درآمده است، بهره گیری از نوع ساخت و همچنین الهام از نسخه های قبلی باعث شده تا یک خودروی با کیفیت با طراحی بسیار جذاب را از سوی این شرکت قدرتمند شاهد باشیم.

مشخصات خودرو جگوار F-Type بلک داینامیک

جگوار این خودرو را برای بازار های جهانی در نظر گرفته و تولید انبوه آنرا به طور رسمی برای خود فراهم کرده است که در نهایت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاص و قابل قبول خواهیم بود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر