خودرو جیپ گرند Cherokee یک ماشین آفرود واقعی

خودرو جیپ گرند Cherokee یک ماشین آفرود واقعی

قطعا شما هم جزو طرفداران خودرو های آفرود هستید و علاقه بسیار زیادی اینگونه خودرو ها در سطح کلاس مختلفی دارد، شرکت جیپ نیز مانند گذشته دست به یک حرکت قابل قبول و بسیار حرفه ای زده است و شاهد ساخت و تولید یک خودرو جذاب بودیم.

این شرکت قابلیت های مناسب و خوبی را در نسخه های جدید خود به کار گرفته است و همین موضوع باعث برتری این شرکت نسبت به رقبای خود در این سطح از خودرو ها بوده است که واقعا می توان گفت قدرت بالای شرکت جیپ باعث این اتفاق قدرتمند شده است.

توانایی های ایده آل و بسیار خاص این شرکت در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن برخی از اتفاقات شده است که باعث می شود تا جیپ بار دیگر به دوران اوج خود در تولید و ساخت خودرو های آفرود در بالاترین سطح کیفیت قرار بگیرد.

خودرو جیپ گرند Cherokee یکی از نسخه خودرو های جذاب و جدید این شرکت محسوب می شود که برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است و از قابلیت های هوشمندانه و بسیار قابل قبولی برخوردار است و می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار ایده آل و فوق العاده خاص را توانسته از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی مناسب و همچنین بهره گیری از فناوری های بسیار مناسب در بخش فنی توانسته عملکرد خوبی به نمایش بگذارد و قطعا فروش خوبی نیز در بازار های جهانی مخصوصا آمریکا خواهد داشت و دلیل این امر بخاطر نمایندگی های متعدد این شرکت در این کشور محسوب می شود.

مشخصات فنی خودرو جیپ گرند Cherokee

مشخصات فنی خودرو جیپ گرند Cherokee

گرند Cherokee نسل جدیدی از خودرو های جیپ محسوب می شود که علاوه بر داشتن مشخصات فنی بالا دارای ظاهری جذاب و مناسب است که می توان درون شهر از آن استفاده کرد، حالت های به وجود آمده توسط این شرکت در بهترین شرایط ممکن ارائه داده خواهد شد.

این خودرو دارای موتور ۵.۷ لیتری است که به همراه تولید نیروی ۳۹۰ اسب بخار ترکیب بسیار خوبی ایجاد می کند، همچنین نیروی گشتاور این خودرو ۷۲۰۰ پوند است که واقعا قدرت و کشش بسیار بالای این خودرو در موانع بسیار سخت و دشوار را به نمایش می گذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر