خودرو سوپر هیبرید بی ام و به زودی رونمایی می شود

خودرو سوپر هیبرید بی ام و به زودی رونمایی می شود

شرکت های زیادی در حوزه تولید خودرو های هیبریدی فعالیت دارند و محصولات متنوعی را ارائه می کنند که گفته می شود به زودی جای خودرو های معمولی را در تمامی بازار های جهانی به خود اختصاص خواهند داد که جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت.

بی ام و نیز جزو شرکت هایی بوده است که به تولید خودرو های هیبرید بسیار نزدیک شده است و برخی از نسخه های آزمایشی خود را راهی بازار های جهانی کرده است و این نشان دهنده اتفاقات بسیار جذاب و جالب در آینده ای نه چندان از سوی شرکت آلمانی می باشد.

بی ام و نسخه i8 خود را برای بخش هیبریدی در نظر گرفته بود که متاسفانه نتوانست به موفقیت کامل دست یابد و دچار یک شکست نسبتا سنگین شد و هزینه های زیادی را از دست داد و همین نیز باعث شد تا شاهد یک روند طراحی جدید از سوی بی ام و باشیم.

خودرو سوپر هیبرید بی ام و تمامی قابلیت های خاص یک خودروی سوپر اسپورت به همراه سازگاری با انواع قطعات فنی بسیار قدرتمند را دارد و امید یک خودروی بسیار فوق العاده را با قابلیت های بسیار جذاب به همراه و طراحی فوق العاده خواهد داشت.

طبق گفته های BMW سری جدید خودرو های هیبریدی این شرکت از نظر طراحی به یک موفقیت بسیار کاملی دست یافته است و به زودی برخی از ویژگی های آن نمایش داده خواهد شد که بی ام و توانسته زبان طراحی جدید را برای محصولات خود به وجود بیاورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو سوپر هیبرید بی ام و به زودی رونمایی می شود

خودرو سوپر هیبرید بی ام و

خودروی های هیبریدی در تمام دنیا قابلیت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و یکی از مزیت های بسیار جذاب و فوق العاده این نوع خودرو ها باعث می شود تا بالا رفتن قیمت در این محصولات باشیم که در دسته بندی خودرو های لاکچری قرار می گیرند.

قدرت اصلی خودرو های هیبریدی در شتابگیری و سرعت آنها می باشد که با موتور های فوق پیشرفته همراه می باشد که سرعت و قدرت این نوع خودرو ها را نسبت به دیگر سری های معمولی افزایش می دهد و همین نیز باعث جذابیت آن می باشد.

خودرو های هیبریدی شرکت آلمانی بی ام و می تواند به زودی در بازار های جهانی فروش خوبی را به دست بیاورند اما سوال مهمی در این میان وجود دارد و آن هم وجود خط تولید خودرو های الکتریکی این شرکت می باشد که قطعا اتفاقات خوبی را به وجود خواهند آورد.

در آینده ای نزدیک شاهد خودرو های سوپر اسپورت هیبریدی خواهیم بود که با ترکیب های بسیار جذاب خود باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار متنوع و جالبی برای این شرکت و سری های جدید بی ام و بیافتد و قطعا بازار جذابی در دست خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر