خودرو شورولت کوروت ۲۰۲۰ آماده مسابقه می باشد

خودرو شورولت کوروت ۲۰۲۰ آماده مسابقه می باشد

عرضه و فروش جهانی نسخه شورولت کوروت ۲۰۲۰ بخاطر شیوع ویروس کرونا با تاخیر همراه بوده است و همین نیز باعث شده است تا اتفاقات چندان جالبی برای این شرکت نیافتد و شاهد افت فروش و سهام شرکت شورولت نسبت به آمار های قبلی این شرکت باشیم.

در یک ماه گذشته ساخت و تولید خودرو های جدید در کارخانه شورولت به طور کامل متوقف شده بود اما با حمایت های جنرال موتور بار دیگر شرکت های زیرمجموعه این شرکت بزرگ شروع به تولید محصولات خود عرضه کرده اند و با تامین انواع قطعات خود را برای تولید خودرو آماده کرده اند.

حالا بعد از گذشت مدتی این شرکت شروع به تولید سری کورولت کرده است که نمونه اولیه آنرا در نمایشگاه موناکو شاهد بودیم، خودرویی قدرتمند با طراحی بسیار جذاب و خاص که یک رده از نسخه های قبلی خود برتر می باشد و همین نیز باعث جذابیت بیش از حد آن شده است..

خودرو شورولت کوروت ۲۰۲۰ دارای یک طراحی بسیار جذاب و خاص می باشد و گفته می شود این شرکت قرار است مانند نسخه شورولت کامارو این نسخه را برای چند سال دیگر نیز ادامه دهد و قرار است ترکیب بندی و طراحی این خودرو برای سری های دیگر ادامه دار باشد.

شورولت این خودرو را برای بازار های جهانی آماده کرده است و انتظار می رود تا شاهد فروش بالای این خودرو در بازار های جهانی زیادی باشیم، جالبترین بخش فروش این خودرو بالا بودن پیش سفارش این خودرو می باشد که در بخش مرکزی اروپا درخواست شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو شورولت کوروت 2020 آماده مسابقه می باشد

خودرو شورولت کوروت ۲۰۲۰

این شرکت در صفحه رسمی خود در اینستاگرام به طور رسمی از فروش این خودرو خبر داده است و گفته می شود شورولت خود را برای فروش این خودرو در تمامی نمایندگی های رسمی در سراسر دنیا آماده کرده است و باید منتظر فروش رسمی این شرکت باشیم.

شورولت با شعار رسمی آماده مسابقه هستیم فروش این سری را آغاز کرده است و در بخشی از پیام خود اعلام کرده است آماده این می باشد که یکی از سری های قدرتمند دنیا را با این خودرو وارد رقابت کند و یک مسابقه با این خودرو و این سری جدید داشته باشد.

همچنین گفته می شود این این نسخه نسبت به دیگر سری های شورولت از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و آماده یک مسابقه هیجان انگیز با خودرو های مشابه می باشد که قطعا اتفاق بسیار جذاب و خوبی از سوی شرکت شورولت برای این نسخه از خودرو های خود خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر