خودرو فراری Bespoke 812 سوپر فست رونمایی شد

خودرو فراری Bespoke 812 سوپر فست رونمایی شد

فراری همیشه در صدر تولیدکنندگان خودرو در بالاترین حد کیفیت بوده و همین موضوع باعث به وجود آمدن مشتریان دائمی برای این شرکت شده است. فراری برای ساخت خودرو های خود روند بسیر حرفه ای و فوق العاده ای را سپری می کند و همین موضوع نشان دهنده ویژگی های خاص برای این شرکت محسوب می شود.

اتفاقات به وجود آمده توسط این شرکت در بالاترین حالت خود قرار دارد و می توان گفت این شرکت توانایی های لازم برای تولید یک خودرو با حالت های خاص را دارد و می تواند فروش مناسب و بسیار ایده آل را نسبت به نسخه های قبلی خود ارائه دهد.

این نسخه تفاوت های بسیار زیادی با سایر نسخه های این شرکت دارد و یکی از آنها وابستگی کامل به قسمت فنی است که فراری در این نسخه توانسته با بهره گیری از قابلیت های ایده آل و بسیار مناسب خود قابلیت های مناسب و بسیار فوق العاده ای راه اندازی کند و در نتیجه یک خروجی مناسب دریافت کند.

خودرو فراری Bespoke 812 سوپر فست دارای موتور ۶.۵ لیتری است که نیروی تولید شده از موتور ۷۸۹ اسب بخار است که واقعا نیروی بسیار فوق العاده و زیادی از بخش موتور این خودرو خارج می شود که واقعا در سطح قابل قبولی از سوی این شرکت قدرتمند قرار دارد.

این خودرو توانایی این را دارد که بتواند در ۲.۹ ثانیه به سرعت ۰ تا ۶۲ برسد که نشان از شتابگیری فوق العاده و بسیار سنگین این شرکت محسوب می شود که از سوی فراری ارائه داده شده است و ترکیب بسیار ایده آل و هوشمندانه ای را به حالت نمایش درمی آورد.

خودرو فراری Bespoke 812 سوپر فست

طراحی فوق العاده جذاب و بسیار دلنشین این خودرو از لحاظ ظاهری و شکل کلی ترکیب مناسبی ایجاد کرده و می توان گفت این شرکت توانایی های بسیار ایده آل و هوشمندانه را برای خود به ارمغان آورده و می توان گفت حالت های ایجاد شده بسیار خاص و مناسب است.

باید منتظر قیمت گذاری دقیق و نهایی برای این خودرو و همچنین زمان عرضه دقیق این خودرو باشیم که از سوی فراری ارائه داده شده است و می توان گفت در بالاترین سطح ممکن ارائه داده می شود و حالت بسیار مناسب و فوق العاده جذابی در حالت اجرا درخواهد آورد.

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر