خودرو فولکس واگن Talagon با موتور V6 رونمایی شد

خودرو فولکس واگن Talagon با موتور V6 رونمایی شد

شرکت آلمانی فولکس واگن در سال ۲۰۱۹ و نمایشگاه خودرو نسخه اولیه این خودرو را با نام SMV به نمایش گذاشت که فقط یک کانسپت از طرح نسخه اصلی بود، این طرح مورد پسند کاربران و همچنین کارشناسان حوزه خودرو قرار گرفته و با موافقت آنها روبرو بوده است.

حالا امروز شاهد نسخه بهبود یافته و همچنین اضافه شدن قابلیت های خاص و مناسب به طرح اولیه و کانسپت این خودرو هستیم. نسخه جدید با نام انحصاری Talagon رونمایی شده و دارای طراحی بسیار خاص و قدرتمندانه از سوی شرکت آلمانی بوده است.

این خودرو دارای اندازه بسیار بزرگ و طراحی قابل قبول است که یادآورد نسخه های شورولت تاهو، جنرال موتورز یوکان و همچنین کادیلاک اسکالاد است که واقعا اندازه های بسیار بزرگی دارند و جزو بزرگترین شاسی بلند ها یا همان SUV های دنیا محسوب می شوند.

خودرو فولکس واگن Talagon از نظر مشخصات فنی نیز در سطح مناسبی قرار دارد، یک موتور ۲.۵ لیتری از نوع V6 توربو شارژ و با تولید نیرو ۲۹۵ اسب بخار و ۵۰۰ نیوتون گشتاور نیرو قدرت خاصی را از خود به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این خودرو از جعبه دنده هفته سرعته دوکلاچه برخوردار است که بسیستم چهار چرخ محرک ۴Motion منتقل می‌شود و خروجی قابل توجه و بسیار خاصی را از خود به نمایش می گذارد و در مقایسه با خودرو های هم رده خود عملکرد مثبت و البته کیفیت بالاتری به ثبت می رساند.

خودرو فولکس واگن Talagon

خودرو Talagon شرکت فولکس واگن در کشور چین عرضه خواهد شد و دلیل آن حضور خودروی برقی این شرکت در بازار های اروپایی است. خودروی تمام الکتریکی این شرکت یعنی ID.6 حضور قدرتمندانه ای در بازار های جهانی داشته و همین موضوع باعث تغییر بازار هدف به سمت چین شده است.

SUV های شرکت آلمانی از نظر کیفیت و نوع ساخت در سطح بالایی قرار دارند و همین موضوع باعث موفقیت این شرکت در برخی از بازار های مورد نظر شده است که در نهایت منجر به موفقیت خاص و بسیار بی نظیر این شرکت قدرتمند در صنعت خودروسازی می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر