خودرو لامبورگینی اونتادور SVJ دچار مشکل فنی شده است

خودرو لامبورگینی اونتادور SVJ دچار مشکل فنی شده است

شرکت لامبورگینی که به یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده خودرو در دنیا معروف می باشد و شاهد عرضه محصولات بسیار با کیفیت و بسیار خاص از سوی این شرکت ایتالیایی بوده ایم که بسیاری از بازار های جهانی را به خود اختصاص داده است.

متاسفانه در سری خط تولید اونتادور SVJ دچار یک مشکل بسیار بزرگی شده است که باعث می شود تا ما شاهد این باشیم که این خودرو به طور عجیب غریبی برای اولین بار در تاریخ خود دچار مشکل به این بزرگی شده است و امکان وجود چنین مشکلی وجود نداشته است.

این شرکت ایتالیایی ادعا کرده است حدود ۷۷ دستگاه از خودرو های این سری دچار مشکل باز نشدن درب از داخل می باشند که یک مشکل بسیار جدی محسوب می شود که تابحال در میان دیگر محصولات این شرکت وجود نداشته است.

خودرو لامبورگینی اونتادور SVJ هنوز دلیل وجود این مشکل را اعلام نکرده است اما می توان حدس زد در بخش تولید قطعات برخی از بخش ها دچار اشتباه یا نقص فنی شده است که باعث به وجود آمدن این مشکل شده است که بسیار خطرناک و جدی می باشد.

طبق گفته های لامبورگینی در بخش مونتاژ این سری از خودرو های این شرکت قطعا یکی از نیرو ها دچار اشکال یا به هر دلیلی حواس مناسبی برای ساخت این درب ها نبوده است که باعث شده است تا درب ها اشکالات بسیار جدی و بزرگی را به وجود بیاورند که تابحال چنین سابقه ای در بین محصولات این شرکت ایتالیایی قدرتمند وجود نداشته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خودرو لامبورگینی اونتادور SVJ دچار مشکل فنی شده است

مشکل فنی خودرو لامبورگینی اونتادور SVJ

این شرکت اعلام کرده است هرگونه هزینه ای که در رابطه با این خودرو به وجود بیاید به گردن خواهد گرفت و تمامی هزینه ها و خسارت های ناشی از درب این خودرو که به خریداران این خودرو وارد شده باشد را به طور کامل پرداخت خواهد کرد.

همچنین لامبورگینی اعلام کرده است خریدارانی که با این مشکل مواجه شده اند می توانند به مراکز و نمایندگی های فروش این شرکت در کشور های مختلف مراجعه کنند و اقدام به تعویض رایگان درب های این خودرو کنند که یک مشکل فنی محسوب می شود.

تا بحال هیچ گزارشی از سوی لامبورگینی درمورد اینکه افرادی بر سر بسته شدن درب مشکلی برای آنها به وجود بیاید اعلام نشده است و گفته می شود یک مشکل عادی و نه چندان جدی از سوی لامبورگینی برای محصولات سری اونتادور بوده است.

وقوع این اشکال فنی باعث می شود تا کمتر خودروسازان خود را مورد بحث و بررسی قرار دهیم، قبول داریم که از نظر کیفیت خودروسازان ما با ابر قدرت های دنیا هم تراز نیستند اما نباید آنها را همیشه مقایسه یا از آنها انتقاد های بسیار شدید و تندی داشته باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع caradvice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر