خودرو لوتوس Evija رکورد می زند

خودرو لوتوس Evija رکورد می زند

شرکت انگلیسی لوتوس به طور رسمی اعلام کرده قرار است یک رکورد فوق العاده توسط خودروی این شرکت زده شود و احتمال موفق شدن در این تست نیز بسیار بالا می باشد که می توان گفت در صورت حقیقت برای این شرکت یک امتیاز عالی محسوب می شود.

لوتوس از قابلیت های فوق العاده خاص و جذابی بهره مند می باشد و می توان حساب ویژه و خاصی روی این شرکت قدرتمند در ساخت خودرو های سوپر اسپورت با کیفیت اشاره کرد که لوتوس در ساخت چنین خودرو هایی بسیار ماهر و قدرت دارد.

قدرت اصلی این شرکت ارائه قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل می باشد که در ساخت خودرو های سوپر اسپورت شاهد قابلیت های هوشمندانه و ایده آل از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان حساب ویژه و فوق العاده ای روی این محصول بازکرد.

خودرو لوتوس Evija طبق ادعای این شرکت در حال آماده سازی برای شکستن یک رکورد جهانی می باشد که به احتمال زیاد سریع ترین خودروی جهان هدف این شرکت در دستیابی به آن خواهد بود و قطعا شاهد قابلیت فوق العاده و خاص خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لوتوس Evija توانایی این را دارد که چنین رکوردی را به نام خود ثبت کند و قطعا شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار جذاب برای ثبت رکورد تاریخی و فوق العاده هیجان انگیز خواهیم بود که در توان این شرکت چنین قدرتی وجود خواهد داشت که به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

رکورد زنی خودرو لوتوس Evija

رکورد زنی خودرو لوتوس Evija

لرد مارچ ، که یکی از اولین افرادی بود که Evija را در خارج از مهندسان لوتوس تجربه کرد ، با تمجید از مارک انگلیس ، گفت: “لوتوس همچنان به راننده داخلی و کودک داخلی در همه ما متوسل می شود – بسیار سرگرم کننده ، و در نهایت راننده می تواند آن را کنترل کند و لذت ببرد. “

Lotus Evija قدم های خود را در مسیر مسابقه تاریخی پیاده کرد و در مسابقات Supercar Run نیز شرکت کرد. طرفداران لوتوس شاهد شادی بودند که بیش از ۵۰ اتومبیل تاریخی لوتوس در Goodwood Speedweek به نمایش درآمدند ، از جمله لوتوس ۲۵ که جیم کلارک رانندگی می کرد ، سر استرلینگ ماس لوتوس ۱۸ در مسابقات جایزه بزرگ موناکو ۱۹۶۱ و لوتوس ۴۹ که برنده شد به پیروزی رسید. گرندپری موناکو در سال ۱۹۶۸ و ۱۹۶۹ با گراهام هیل پشت فرمان.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر