خودرو لکسوس IS 350 F یک اتاق گیمینگ سیار

خودرو لکسوس IS 350 F یک اتاق گیمینگ سیار

شرکت لکسوس در یک حرکت نمادین و بسیار حرفه ای اقدام به ساخت یک خودرو با تجهیزات گیمینگ شد که مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته و گفته می شود طرفداران زیادی برای خرید این خودرو با تجهیزات فوق العاده هوشمندانه و جذاب اقدام کرده اند.

توانایی و قابلیت های هوشمندانه این شرکت در سطح بسیار مناسبی قرار دارد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های هوشمندانه شده است و می توان گفت توانایی لکسوس در نوع ساخت و طراحی خودرو در بالاترین و بهترین نکته خود قرار گرفته است.

توانایی هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد قطعا در سطح بسیار بالایی قرار خواهد گرفت و این خودرو نیز با مجهز شدن به حالت های فوق کاربردی توانسته بهترین حالت را به نمایش بگذارد و با ترکیب صندلی های چرمی گیمینگ و همچنین ایجاد نورپردازی فوق العاده این خودرو را تبدیل به یک اتاق گیم سیاره کرده است.

خودرو لکسوس IS 350 F علاوه بر تزیین های درونی از نظر شکل کلی و طراحی بیرونی نیز جذابیت فوق العاده ای دارد و باعث می شود تا کاربران بهترین تجربه کاربری از این خودرو داشته باشند و در نهایت شاهد خروجی قابل توجه و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار بزرگ هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات فنی و داخلی این خودرو نیز بسیار جذاب و مناسب است و می توان گفت لکسوس بهترین تجربه ممکن را از خود به نمایش می گذارد و در نهایت شاهد خروجی قابل توجه و بسیار جذاب خواهیم بود که تجربه خوبی از خود به حالت اجرا درآورده است.

طراحی جذاب خودرو لکسوس IS 350 F

باید گفت این خودرو بسیار فوق العاده و جذاب است و شرکت لکسوس ترکیب خوبی از خود به نمایش گذاشته و لیاقت این را دارد که فروش نجومی با این خودرو به ثبت برساند که قطعا آزاد بودن تمامی بخش های این خودرو برای بستن سیستم مورد نیز جذاب و خاص خواهد بود.

این خودرو از یک موتور ۳.۵ لیتری از نوع V6 توربو بهره مند است و دارای قدرت موتور ۳۱۱ اسب بخار است و قطعا خروجی قابل توجهی از خود به ثبت خواهند رساند و می توان گفت این شرکت عملکرد بسیار حرفه ای و فوق العاده ای از خود به نمایش خواهد گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر